odmladzanienasurowo.com

Zobacz Wszystkie Wpisy

4 komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • DROGI MARIUSZU I AGNIESZKO! BARDZO SIĘ CIESZĘ, ŻE NA WAS TRAFIŁAM, TWORZYCIE FAJNE MIEJSCE W SIECI! BIJE OD WAS DOBRA ENERGIA I WIDAĆ, ŻE WKŁADACIE CAŁE SERCE W FILMIKI I BLOGA! TAK DALEJ TRZYMAĆ! DOBRZE, ŻE SĄ LUDZIE, KTÓRZY CHCĄ UŚWIADAMIAĆ INNYCH W DZISIEJSZYM ZAKŁAMANYM ŚWIECIE!
  JA NAPISZĘ CZEGO BYM CHĘTNIE SIĘ OD WAS DOWIEDZIAŁA. FAJNIE BY BYŁO, ŻEBYŚ PRZEDSTAWIŁ CO JESZ NA PRZESTRZENI CAŁEGO DNIA (TAKI WITARIAŃSKI FOODBOOK)
  MARIUSZU A CZY SŁYSZAŁEŚ O ARNOLDZIE EHRECIE? BARDZO CIEKAWA POSTAĆ, MYŚLĘ, ŻE PRZYBLIŻENIE JEGO NAUK POMOGŁO BY WIELU OSOBOM
  INTERESUJE MNIE CO MYŚLISZ O INTERMITED FASTING I CZY TO STOSUJESZ? CZY OBECNIE NADAL PRZEPROWADZASZ LEWATYWY? CZY PRZEPROWADZASZ GŁODÓWKI? CZY JAKOŚ ZMIENIŁ SIĘ STAN TWOICH ZĘBÓW NA SUROWEJ DIECIE (MASZ PIĘKNY UŚMIECH)? CZY SYNOWIE RÓWNIEŻ ODŻYWIAJĄ SIE NA SUROWO? JAK SOBIE RADZISZ Z ZACHCIANKAMI NA GOTOWANE JEDZENIE? CO MYŚLISZ O ŁĄCZENIU OWOCÓW Z TŁUSZCZEM? PODOBNO TO NIEWSKAZANE, ZABURZA TRAWIENIE ITD, A WIDZIAŁAM, ŻE W WASZYCH PRZEPISACH SĄ TAKIE POŁĄCZENIA.
  WIDZIAŁAM GDZIEŚ W NECIE FILMIK O NACIERANIU ŁYSINY MIODEM, PODOBNO WŁOSY PO TYM ODRASTAJĄ!
  ILE GODZIN SNU NA DOBĘ POTRZEBUJESZ?
  CZY U NASADY PAZNOKCI MASZ PÓŁKSIĘŻYCE (TAKIE BIAŁE ŁUKI)?
  JEŚLI NIE CHCESZ MOŻESZ OCZYWIŚCIE NIE ODPOWIADAĆ.
  ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I BEDĘ KIBICOWAĆ!
  I JESZCZE CHCIAŁAM DODAĆ, ŻE NA FILMIKACH (NAWET TYCH NAJWCZEŚNIEJSZYCH) WCALE NIE MÓWIŁEŚ ZA SZYBKO! BARDZO CIĘ CENIĘ ZA TWOJĄ NATURALNOŚĆ!

  POZDRAWIAM CIEPLUTKO
  ANIA