Parę tygodoni temu dzieliliśmy się z Wami magicznym związkiem powstałym w kiełkach brokułów, jarmużu, jak również w innych warzywach kapustnych. Związek ten w niesamowity sposób zatrzymuje rozwój komórek nowotworowych, jak również pomaga naszej wątrobie w procesie utylizacji odpadów.

Dzisiaj kolejny fantastyczny powód aby zwrócić uwagę na Sulforafan. Otórz naukowcy ze Szpitala Dziecięcego MassGeneral i Uniwersytetu Medycznego Johna Hopkinsa (USA) przeporwadzili badanie, w którym okazało sie jak ważne może okazać się spożywanie warzyw kapustnych, głównie brokułów na zdrowie osób z tzw zaburzeniem autystycznym.

Naukowcy tłumaczą, że sulforafan w naturalny sposób chroni komórki organizmu przed uszkodzeniem DNA i zapaleniem wywoływanym przez stres oksydacyjny charakterystyczny dla osób z autyzmem.

Jest to szalenie trudny objaw dysfunkcji naszego organizmu i większość osób, jak również ich rodziny przechodzą to szalenie ciężko, stąd każde nawet najmniejsze światełko w tunelu jest dla tych osób prawdziwym darem.

Wyniki badań sa tutaj – http://www.pnas.org/content/111/43/15550

Sulforafan – ale oczywiście tylko w naturlnej formie może okazać się wspaniałym antidotum na część naszych problemów, chociaż jak zawsze pragniemy podkreślić, że najpierw powinniśmy przestać robić to co może powodować niepożadane objawy w naszych organizmach, a nie szukać tylko rozwiązań nie zmieniając naszego trybu życia…

Najbardziej zaciekawił nas jednak wpis:

„Badania krytykowało wielu innych naukowców, ponieważ dziwne wydaje się leczenie tak skomplikowanego schorzenia tylko warzywem?”

No tak, bo przecież kto by dzisiaj patrzył w kierunku natury, skoro są przecież tak skuteczne leki, które w 100% leczą wszystkich pacjentów na świecie z autyzmu?! Masakra, gdzie i kiedy my żyjemy!

My oczywiście pragniemy dodac do tego szalenie wazny element, który jest niestety bardzo często pomijany w tych badaniach, a został juz niejednokrotnie potwierdzony, że świeżo wyciskane soki czy to z kiełków, czy z warzyw kapustnych dostarczają nam sulforafan, jak również inne szalenie istotne związki odżywcze natychmiast, bez żadnych strat i wydatkowania zbędnej energii aby je pobrac. Natura się nie myli, ale degenracja upraw wymusiła na nas konieczność wprowadzenia maszyn do sokowania, abysmy mogli ze słabszych zbiorów pobrac nawet do 100% życiodajnych wartości.

Podzel się koniecznie z kimś, kto ma kogoś z autyzmem. Dziękujemy

odmladzanienasurowo.com

Zobacz Wszystkie Wpisy

1 Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *