top of page

Prasa do tłoczenia oleju Alfa

Prasa Alfa służy do tłoczenia oleju na zimno, co oznacza, że temperatura tłoczenia nie przekracza 50°C. Tak wytłoczony olej jest najzdrowszy, z największą zawartością witamin, Omega 3 oraz Omega 6. Olej tłoczony na zimno najlepiej spożywać w formie niezmienionej, tj. na zimno. Doskonale sprawdza się jako dodatek do sosów, dipów, sałatek oraz surówek. Doskonale wzbogaci smak zupy czy innych ciepłych dań, gdy dodany zostanie już po przygotowaniu potrawy.

Użyj kodu rabatowego przy zakupie: odmladzanie5 i uzyskaj 5% upustu.

Dlaczego olej tłoczony na zimno za pomocą prasy Alfa?

1. Urządzenie jest proste w obsłudze i co ważne posiada polski panel, co w znacznym stopniu ułatwia użytkowanie. Oczywiście do każdej prasy Alfa dołączona jest instrukcja w języku polskim.

2. Olej tłoczony na zimno jest zdrowszy od oleju rafinowanego. O tym przekonywać już nie trzeba.

3. Tłocz kiedy chcesz i ile chcesz... Olej tłoczony na zimno nie powinien być zbyt długo przechowywany, gdyż traci swoje najcenniejsze właściwości. Z uwagi na nieduże gabaryty urządzenia i niewiele elementów do czyszczenia zawsze można wytłoczyć olej kiedy będzie potrzebny.

4. Wzbogać swoją kuchnię o nowe smaki.... Przy pomocy prasy Alfa można tłoczyć olej z wielu rodzajów orzechów, różnych nasion i pestek. Każda potrawa nabierze wyjątkowego aromatu, gdy dodamy do niej bardzo aromatyczny, świeżo tłoczony olej.

5. Nowoczesny design urządzenia i jego niewielkie gabaryty wkomponują się idealnie w wyposażenie każdej kuchni.

zielonaalfa.jpg
bottom of page