top of page
  • ONS

5 pytań! Dlaczego pieką mnie stopy, pękają naczynka...?!


Bardzo często piszecie do nas pytania: Co zastosować na poszczególne objawy?


Zachęcam do przeczytania książki „Surowe Zdrowie”. Jeśli zastosujesz zawarte w niej rady, będziesz mógł przejść przez swoje objawy, wyjść z nich i uzdrowić swoje ciało.


Obejrzyj również filmiki na naszym kanale, w których znajdziesz mnóstwo cennych informacji i porad.


Dzisiaj odpowiem na 5 często pojawiających się pytań.1. Pieką, mrowią, swędzą stopy


Stan przedcukrzycowy


Insulinooporność w zasadzie jest niebadana. Wiele osób nie wie, że ma stany przedcukrzycowe. Dzieje się tak, ponieważ zjadamy zbyt wiele węglowodanów, które zalewają nasz organizm.


Wysoki cukier -> niski poziom witaminy B1


Mamy wysoki cukier, który wypłukuje witaminy z naszego organizmu. Przede wszystkim witaminę B1, która jest kluczem, jeśli chodzi o mrowienie, swędzenie, pieczenie stóp. Witamina B1 buduje zakończenia nerwowe, jest odpowiedzialna za mielinę. To niezbędny element, aby pozbyć się tego objawu.

Płatki drożdżowe nieaktywne

Potrzebujesz spożywać płatki drożdżowe, które mają kompleks witamin z grupy B. Jeśli zaczniesz zażywać samą witaminę B1 ze sklepu, to będziesz miał niedobór pozostałych witamin. Tak to działa w naturze.


Usuń węglowodany


Przetestuj to.

Może to być również problem z wątrobą

Stopy są najdalszym odcinkiem w naszym organizmie, do którego potrzebuje dotrzeć krew.


Film o witaminie B1:2. Pękające naczynka


Pękające naczynka to przede wszystkim niedobór witaminy C w kompleksie. Witamina C w kompleksie to rośliny.


Witamina C składa się co najmniej z 5 składników: witaminy P, J, K i miedzi. To wszystko jest otoczone kwasem askorbinowym, który dzisiaj sprzedaje nam się, jako witaminę C. Wiele osób mówi, że zażywa kwas askorbinowy i czuje się lepiej. Dzieje się tak dlatego, że zażywają KWAS, który pomaga. Równie dobrze mogłyby zażywać ocet jabłkowy i byłyby takie same rezultaty.


Jaka witamina jest najbardziej potrzebna, jeśli chodzi o pękające naczynka?


Witamina P zawierająca bioflawonoidy, które pomagają wzmocnić, uelastycznić nasze naczynia krwionośne. To jest niezbędny składnik.


Filmik na ten temat:


3. Jak zacząć z Odmładzaniem Na Surowo?


Przede wszystkim zacznij wyciskać soki warzywne, które odżywiają organizm i pomagają oczyścić jelito. W jelicie zaczyna się śmierć. Odbywa się w nim mnóstwo procesów, które mogą być zachwiane, kiedy jelito jest zapchane. Rozwiązaniem jest lewatywa + sok.


„Surowe Zdrowie” to książka, w której opisaliśmy swoją drogę do zdrowia, co zrobić i czego nie robić, aby wyzdrowieć, więc sięgaj do niej.


Zobacz filmik:


4. A co z kefirem, maślanką, jogurtem, serami? Czy to też trujące mleko?


  • Kazeina

To są produkty mleczne, zawierające m.in. kazeinę, czyli białko, które jest dla nas szkodliwe. Białko obce jest traktowane przez nasze ciało jak intruz.

  • Laktoza

Między 6 miesiącem, a 2 rokiem życia tracimy możliwość przyswajania laktozy. Jesteśmy jedynym zwierzęciem na świecie, który pije mleko po drugim roku życia!

  • Estrogeny

W mleku i produktach mlecznych znajdują się estrogeny.


Niestety krowa jest cały czas zapładniana, żeby nieustannie dawała mleko. W momencie, kiedy jest zapłodniona, podwyższa się u niej produkcja estrogenów. Te estrogeny trafiają do mleka, które później trafia na półki sklepowe w postaci kefirów, maślanek, jogurtów, serów itd. Dostarczasz sobie estrogenów, masz zachwianą gospodarkę hormonalną i chorujesz.


Mleko to śmierć.


Cielaka, którego krowa urodzi, bardzo szybko zamienia się na kotlety!


Filmik:


5. Po co nazywamy potrawy?


Nadajemy naszym potrawom takie nazwy jak kotlety, śledzie, kiełbaski, pizza itp. Dlaczego?


Takie nazwy potraw są po to, żeby zachęcić ludzi do tego, żeby chcieli zerknąć w tym kierunku, żeby nie musieli chorować, żeby mogli wyzdrowieć dzięki surowemu zdrowiu i żyć długo i szczęśliwie.Może wypróbujesz, któryś z przepisów?


3906 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page