top of page

Jak pozbyć się bólu gardła w 2 minuty lub krócej? Bez tabletek, suplementów i ziół

Zaktualizowano: 17 lut 2021

Dzisiaj pragnę Ci pokazać, w jaki sposób w dwie minuty lub krócej, możesz pozbyć się bólu gardła...

ból gardła

W projekcie Odmładzanie na Surowo, dzielimy się z Tobą informacjami, w jaki sposób znaleźć przyczynę Twojej choroby. W jaki sposób możesz dotrzeć do miejsca, gdzie powstaje powód tego, że coś Cię boli. To samo jest z bólem gardła. Pragnę, żeby ten artykuł, nie był odebrany jako leczenie. Pragnę Ci tylko wskazać informacje, w jaki sposób możesz się pozbyć pewnych objawów. Jednocześnie chciałbym, żebyś pamiętał o tym, że ten objaw w Twoim ciele, pojawił się dlatego, że coś jest nie tak. Tutaj najczęściej naturopaci podają, przynajmniej dwa powody bólu gardła.


Pierwszy jest związany z nieprawidłowym odżywianiem. O tym mówiliśmy już naprawdę dużo.


Drugi jest związany z tzw. bólem psychicznym, czyli np. możesz mieć powód bólu, związany z tym, że nie możesz się wypowiedzieć czy jest jakiś konflikt, w którym nie możesz zabrać zdania itd.


Pragnę zwrócić bardzo mocno na to uwagę, że jak się pozbędziesz tego bólu gardła to warto by było, żebyś mimo wszystko znalazł przyczynę tego, dlaczego gardło Cię bolało.


Chciałbym pokazać Ci z pomocą Błażeja, w jaki sposób możesz pozbyć się bólu gardła. . Przede wszystkim, potrzebujemy zapytać się Błażeja, w którym miejscu go boli gardło. Twoim zadaniem jest przenieść w linii prostej, na kark, miejsce i oznaczyć je sobie. To musi być naprzeciwko miejsca, w którym Cię boli gardło (np. w miejscu jabłka Adama). Z kciuka i ze środkowego palca, robisz szczypce, zakładasz je na karku i wciskasz. Ponieważ będziesz dość mocno naciskać, musisz przetrzymać czoło, żeby ta osoba, której będziesz pomagać czuło się komfortowo. W momencie kiedy Błażeja bolało by gardło, tutaj byłoby twardo i było by dość mocne napięcie. Tutaj jest połączenie gardła z karkiem. Tak wygląda anatomia człowieka. Wystarczy nacisnąć z tyłu, rozluźnić mięśnie i w przeciągu 2 minut Błażeja przestanie boleć gardło.

masaż karku

Mam nadzieję, że Ci się to spodobało. Zachęcam Cię do tego, żeby nie brać niepotrzebnych leków, suplementów i męczyć się przez kilka dni z bólem gardła. W bardzo prosty sposób, w 2 minuty możesz się tego pozbyć. Pragnę tu podkreślić bardzo ważną rzecz, w tym momencie pokazałem Ci jak pozbyć się objawu, jak rozluźnić gardło, żeby przestało boleć. Natomiast Twoim zadaniem jest znaleźć przyczynę bólu gardła, czyli tak jak wspomniałem na początku artykułu, może to być spowodowane złym pokarmem lub jakimś problemem psychicznym, czyli niemożliwością wypowiedzenia się, jakimś konfliktem itd. Jeśli znajdziesz przyczynę, rozluźnisz gardło naciskając na kark - ten ból gardła przestanie powracać.

 

17 937 wyświetleń2 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

2 Comments


Dzięki .Mariusz mam do Ciebie prośbę.moze mi prowadzisz coś na bolącą stopę prawą,wszystkie już próbowałam .rehabilitację.pije sok z selera już ponad miesiąc oraz pije sok z ananasa i grejpfruta .i nic nie pomaga.mam niesamowity ból stopy nie mogę chodzić bo bardzo boli stopa pozdrawiam Irena

Like

Fajne video , dzieki. A co z kaszlem, jest juz okolo tygodnia, moje syropki(cytryna, imbir plus miod)pomagaja tylko na odkrztuszanie? Jakie pic soki?

Like
bottom of page