top of page

Chemia czy mniszek lekarski?

Zaktualizowano: 17 lut 2021

Czy wybierzesz chemię czy mniszek lekarski w momencie, kiedy Twoja diagnoza to będzie rak? Jaką drogę wybrać? Wybierz mądrze.


Moja propozycja dla Ciebie jest taka, żeby zwrócić uwagę na mniszek lekarski.


Chciałbym zwrócić uwagę, że wszystkie te rzeczy, którymi się dzielimy z Tobą, warto by było uzgodnić ze swoim lekarzem.

mniszek leki

Dostajesz diagnozę, która brzmi: rak wątroby, rak jelita grubego, prostaty, piersi albo białaczka. Są to nowotwory, który najczęściej nas zabijają, a białaczka jest nowotworem, który jest praktycznie nieuleczalny i trudno się go pozbyć, chociaż moim zdaniem wszystko w naszym organizmie można naprawić.


Co mówi medycyna?


Należy usunąć komórki rakowe, czyli operacja, wycinanie, wypalanie. Do tego dochodzi chemioterapia i farmakologia. Jest nowotwór, trzeba go zniszczyć - taki jest sposób medyczny.


Ale czy ktoś zadaje pytanie: co jest przyczyną tego nowotworu?

Co spowodowało, że komórki się zmutowały, nie chcą umierać i wydalać się z naszego organizmu w naturalny sposób? Czy to np. była zła dieta czy wydarzenie, które bardzo mocno wpłynęło na stan zdrowia psychicznego?


Warto byłoby zapytać się medyka, czy chemia, którą Ci zaleca zlikwiduje 100% komórek nowotworowych?

Odpowiedź brzmi: NIE! Chemia, w najlepszym wypadku może zlikwidować od 60 do 80% komórek nowotworowych.


Jak działa chemia?

Chemioterapia niszczy szybko namnażające się komórki w naszym ciele. Pomyślisz, że to dobrze, ponieważ rak szybko się rozwija.

Jednak nie!

Chemia nie wybiera komórek w naszym ciele! Ona niszczy po prostu wszystkie komórki, które szybko się namnażają.


Jakie komórki jeszcze szybko się rozwijają?

Komórki układu immunologicznego (odpornościowego).

Zniszczony organizm przez chemię, zniszczony układ immunologiczny nie będzie w stanie zlikwidować tych pozostałych 10 do 40% komórek rakowych.


Mam dla Ciebie bardzo smutną wiadomość!

Jeśli zdecydujesz się na ten sposób leczenia to pozostałe 10 do 40% komórek nowotworowych, które zostanie w Twoim ciele, niestety może Cię zabijać!


Tak się dzieje niestety, że większość osób po chemioterapii umiera. Nie umierają ze względu na nowotwór, tylko ze względu na to, że te pozostałe komórki, które zostają w ciele, nie mają jak być usunięte.


Ale mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

Natura Ci pomoże!

mniszek bez leków

Czy natura mogłaby nam pomóc?

 1. Zmień to co mogło spowodować nowotwór. Czy to było za dużo cukru, stresu, niewłaściwe odżywianie?

 2. Pokarmem, który mógłby nam pomóc są kiełki brokuła.

 3. Czosnek - drugi najlepszy pokarm na świecie pod względem siły rażenia i likwidowania nowotworów. Obejrzyj nasz filmik: „Wow! Dwa najsilniejsze pokarmy antyrakowe na świecie!” i zobacz jak niesamowite właściwości antynowotworowe mają kiełki brokuła i czosnek.

 4. Niesamowity mniszek lekarski.


 • Mniszek lekarski zawiera olbrzymie ilości związków fitochemicznych (odżywczo-leczniczych). Jednym z najważniejszych związków fitochemicznych, który jest w mniszku lekarskim to jest tzw. kwas taraksynowy.


 • Jest uważany za chwast. Rośnie na potęgę wokół nas, ponieważ nasze ciało go potrzebuje i natura o tym wie. Mniszek lekarski zawiera mnóstwo właściwości oczyszczających. Wspaniale oczyszcza wątrobę, ponieważ jest gorzki i pomaga wątrobie oczyścić się z toksyn.


 • Pomaga w produkcji żółci, która jest niezbędna do tego, żeby mieć lepsze trawienie, lepszy poślizg w jelicie. Bez żółci nie ma wchłaniania A, D, E i K, czyli witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. Możesz zażywać najlepsze na świecie suplementy, ale one się nie wchłoną, dopóki nie będziesz mieć żółci w swoim organizmie.


 • Zawiera mnóstwo witamin, ale te najważniejsze, które są w dużych ilościach w mniszku lekarskim to witaminy A i C + cynk.


 • Świetny na wszelkiego rodzaju opuchlizny. Jest diuretykiem, który fajnie nas oczyszcza.


 • Świetny na wszelkiego rodzaju stany zapalne.


Jak spożywać mniszek lekarski?


 1. Świeżo wyciśnięty sok. Jak będziesz spożywać sok z mniszka lekarskiego to do 100% wartości odżywczych jesteś w stanie sobie dostarczyć.

 2. Szejki. Jeśli będziesz dodawać mniszek lekarski do szejków to również dużo wartości odżywczych dostarczysz, ale mniej więcej o połowę mniej od soków.

 3. Sałatki. Jeśli nie masz ani wyciskarki do soków, ani blendera to możesz jeść go też w formie sałatek. Ok. 10% wartości odżywczych z mniszka lekarskiego, będziesz w stanie sobie w ten sposób dostarczyć.

wchłanianie

Jak odróżnić mniszek lekarski od mlecza?


Mniszek lekarski może mieć jedną lub kilka łodyg, które wyrastają z jednego miejsca przy ziemi, nie ma pędów bocznych. Łodygi są bezlistne. Na każdej łodydze, wyrasta tylko 1 kwiatostan.


Mlecz ma jedną długą łodygę, od której odchodzą pędy boczne i drobne listki. Mleczu nie powinniśmy spożywać.
Jeśli masz problemy nowotworowe, z wątrobą i innymi chorobami to bardzo mocno Cię zachęcam do tego, żebyś spożywał mniszek lekarski.


Kiedyś czytaliśmy książkę, która naprawdę nas bardzo mocno zafascynowała. W tej książce było napisane, że cały pokarm, jak również wszystkie lekarstwa potrzebne dla naszego organizmu, znajdują się w odległości kilometra od naszego miejsca zamieszkania. Wiem, że jak ktoś mieszka w centrum Warszawy to to się może nie sprawdzić, ale jak mieszkasz w miejscu, gdzie jest trochę zieleni to tutaj znajdziesz swoją medycynę i lekarstwa.


Zachęcam Cię do tego, żebyś w ten sposób odzyskał swoje zdrowie.


 13 466 wyświetleń2 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

2 Comments


witam,

spożywamy liście czy kwiaty?

Like

Mama jest po 3 chemiach a teraz ma 28 radioterapi codziennie jezdzi, dzisiaj ma 13 te naświetlanie. Czy moze pic teraz sok z mniszka? Mamy duzo mniszka pr,y domu. Jak ten sok wykonac i jak pic?

Like
bottom of page