top of page

Dlaczego nagle mamy tyle zapaleń oskrzeli i płuc wśród Polaków?

Zaktualizowano: 17 lut 2021

Skąd się biorą zapalenia oskrzeli i płuc? Czy słyszałeś o teorii Antoine Béchampa i Louisa Pasteur? Tych dwóch naukowców rywalizowało ze sobą w połowie XIX w. Zastanawiali się nad tym w jaki sposób powstają choroby w naszym organizmie.


  • Antoine Béchamp - mówił o tym, że wszelkie choroby powstają wewnątrz organizmu, który jest niedożywiony i zanieczyszczony. Nie możemy się zarazić z zewnątrz.


  • Louis Pasteur - twierdził, że wirusy i bakterie atakują nas z zewnątrz i musimy się przed nimi bronić np. poprzez szczepienia, leki. Styl życia, to co jemy nie ma żadnego znaczenia.


Teoria Béchampa czy Pasteura dawałaby Ci większą kontrolę nad zdrowiem?

W którą teorię wierzysz?

zapalenie płuc

Ja wierzę w teorię Béchampa.


Nie wierzę, że choroby górnych dróg oddechowych przenoszą się drogą kropelkową przez zarażenie się od kogoś!


Nasz organizm sam w sobie próbuje wytworzyć jakiś proces oczyszczania. W momencie kiedy pojawia się katar, kaszel, zapalenie górnych dróg oddechowych, pracuje nasza flora bakteryjna, która pragnie pomóc nam się oczyścić. Wytwarzają się bakterie, które mają wynieść na zewnątrz toksyny, które się tam zebrały. Nasze ciało pragnie wyrzucić to na zewnątrz.


Przez większość mojego życia, kiedy miałem zapalenie płuc czy oskrzeli to brałem antybiotyk. Na chwilę była poprawa, kaszel ustępował, objawy oczyszczania mijały, natomiast po 4-6 tygodniach to wszystko powracało ze zdwojoną siłą! Wpadłem w błędne koło, znowu brałem antybiotyk i znowu za 4-6 tygodni byłem chory.

tabletki

Aż w końcu poszedłem po rozum do głowy!


Zacząłem się zastanawiać i doszedłem do wniosku, że nasze ciało chce za wszelką cenę oczyścić się z nagromadzonych toksyn. Kiedy ja będę to zatrzymywał i zażywał antybiotyki czy brał szczepionki to tak naprawdę zabraniam swojemu organizmowi w naturalny sposób wyrzucić te rzeczy na zewnątrz.


Co się wtedy stanie? To co stało się u mnie i u Agnieszki - kiedy braliśmy te antybiotyki i leczyliśmy objawy oczyszczania naszego organizmu to nagle powstały guzy w naszym ciele.


Zachęcam Cię do tego, żeby zobaczyć jak Twoje ciało pragnie dokonać oczyszczania i pozwolić mu na to.


Objawy zapalenia płuc, oskrzeli, kaszlu, kataru często powstają w naszym organizmie dlatego, że pijemy mleko innego zwierzęcia. Nasze ciało chce za wszelką cenę wyrzucić je na zewnątrz. Zatrzymując to wyrzucanie, będziemy przedłużać chorobę lub stwarzać jeszcze gorsze zagrożenie dla swojego organizmu. Warto wykluczyć mleko ze swojej diety.Jak się wspomóc przy chorobach górnych dróg oddechowych?


1. Chlorofil.

W przypadku infekcji górnych dróg oddechowych, zachęcam Cię do tego, aby wprowadzić jak najszybciej chlorofil do swojego organizmu, który pięknie nas oczyszcza. Chlorofil to płyn, który znajduje się w roślinach.

sok z chlorofilem

2. Trzy fajne pokarmy, które wspomogą układ odpornościowy:

  • Błyskoporek podkorowy (ang. chaga mushroom) - jest to grzyb, który może rosnąć w Polsce lub północnych częściach Europy.


  • Lotus Rhizome Node - kłącze lotosu.


  • Ligustr pospolity.


3. Przy problemach z chorobami górnych dróg oddechowych, warto wspomagać się solą:


  • Lampa solna, czyli wydrążona bryłka soli kamiennej, w której umieszczono żarówkę - warto mieć taką lampę w swoim domu, ponieważ ma niesamowite właściwości lecznicze, głównie jeżeli chodzi o drogi oddechowe, ale nie tylko (poprawia samopoczucie, koncentrację, ułatwia zasypianie).


  • Neti Pot - płukanie nosa i zatok roztworem soli.


Więcej na temat Neti Pot:


  • Napary - wdychanie soli wspaniale pomaga w oczyszczaniu górnych dróg oddechowych.Konflikt strachu, a zapalenie płuc i oskrzeli.


Warto się zastanowić jeszcze nad jedną rzeczą.


Według nowej germańskiej medycyny - zapalenia płuc, oskrzeli, kaszel są związane z konfliktem strachu (chcemy zwiększyć pojemność płuc, żeby poprawić oddech).


Czy teraz w tym momencie w Polsce nie pojawiło się zbyt dużo strachu?Mam nadzieję, że teraz popatrzysz trochę inaczej na zapalenia górnych dróg oddechowych. Zwróć uwagę na strach, na to czy nie pijesz mleka, czy Twoje ciało nie chce czegoś wyczyścić. Zwróć się w kierunku roślin. Natura ma wszystko dla nas przygotowane. Zaufaj jej.


 

13 366 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page