top of page

Dlaczego wychodzisz z założenia, że musisz leczyć te guzy?

Dlaczego automatycznie zakładamy, że każdy guz wymaga natychmiastowego leczenia? Dlaczego tak łatwo poddajemy się strachowi i oddajemy swoje zdrowie w ręce innych? Warto zatrzymać się na chwilę i zbadać te przekonania, które wpływają na nasze podejście do zdrowia i uzdrawiania.


leczenie guzy

W dzisiejszym społeczeństwie, kiedy stawiamy czoła różnym chorobom i dolegliwościom, często automatycznie sięgamy po tradycyjne metody leczenia, opierające się na farmaceutykach, suplementach czy interwencjach chirurgicznych. Ale czy zawsze musi tak być? Czy istnieje inne podejście, które pozwala naszemu ciału na naturalne uzdrowienie i równowagę?


Do czego Cię zachęcamy?


Zachęcamy Cię do skupienia się na tym, na co masz realny wpływ


Bardziej szczegółowo opisaliśmy to w naszej książce "Surowe Zdrowie".


Jeśli w Twoim ciele pojawił się guz, najprawdopodobniej jest to reakcja organizmu, mająca na celu uzdrowienie Cię lub ochronę przed czymś. Twój organizm stworzył guza lub torbiel, ale nie zabił Cię od razu, nie spowodował zawału czy wylewu, więc powinieneś zastanowić się, co robisz nie tak, że w Twoim ciele powstają guzy… Skupmy się na przyczynach...


Nie ufamy temu, co dzieje się w naszym wnętrzu. Bezustannie szukamy lekarzy i znachorów, którzy za wszelką cenę chcą nam wmówić, że tylko oni mają rozwiązanie dla naszych problemów. A może warto zaufać naszemu własnemu uzdrowicielowi, który jest w nas?


Wszystko, co się dzieje w naszym ciele, jest takie, jakie jest. Jeśli nasze ciało tworzy guzy lub torbiele, próbując je wycinać lub wprowadzając do organizmu ogromne ilości chemii, ryzykujemy swoje życie. Wymyśla się coraz to nowsze metody leczenia, a jednak coraz więcej osób umiera… Dlaczego tak jest?


Zachęcamy Cię do skupienia się na tym, na co masz realny wpływ.


Masz kontrolę nad tym, co jesz


Jakie pokarmy wprowadzasz do swojego organizmu?

Czy te pokarmy odżywiają Cię i jednocześnie oczyszczają organizm?

Czy może są to pokarmy, które zanieczyszczają Twoje ciało, nie dostarczając mu niezbędnych składników?

Jakie działania możesz podjąć, aby oczyścić swoje ciało?


zdrowe odżywianie witarianizm

Masz kontrolę nad tym, czy się ruszasz


Czy regularnie ćwiczysz?

Czy poruszasz swoją limfę?

Limfa, czyli układ oczyszczający organizm, wymaga poruszenia. Skorzystaj z sauny, poćwicz, zrób masaż limfatyczny. To jest w Twojej mocy, prawda?


Mentalne nastawienie


Kolejnym aspektem jest mentalne nastawienie.

Jeśli nadal będziesz się bać, leczenie może Cię zniszczyć.


Przestań się bać! Oddaj naprawę swojego ciała w ręce prawdziwego uzdrowiciela, który jest częścią Ciebie. Wyobraź sobie, że to jest Twój wewnętrzny przewodnik. Zapewnij mu codziennie odpowiednie pożywienie i odpowiednie warunki do rozwoju. Przestań szukać na zewnątrz, czego Ci brakuje.


radość szczęście pozytywne nastawienie

Odkryj moc swojego ciała i zaufaj procesom uzdrawiania, które się w nim dzieją. Skoncentruj się na tym, na co masz realny wpływ: zdrowe odżywianie, regularną aktywność fizyczną, oczyszczanie organizmu z toksyn i pozytywne nastawienie psychiczne. Daj swojemu wewnętrznemu uzdrowicielowi szansę, aby poprowadził Cię na drodze do równowagi i zdrowia. Pozwól mu zabłysnąć i odzyskaj pełnię zdrowia. Jesteś gotowy na tę transformację?


Witaj w świecie odkrywania i zaufania do mądrości swojego ciała! ❤️
3497 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page