top of page

Epigentyka – czy kontrolują nas geny, czy to my kontrolujemy nasze DNA?

Zaktualizowano: 18 lut 2021


Według najnowszych odkryć może okazać się, że to nie geny kontrolują nami ale to my kontrolujemy nasze DNA.

geny

Dr Bruce Lipton, jeden z badaczy, naukowców, który od kilkudziesięciu lat bada nasze DNA, twierdzi, że byliśmy w błędzie. Kiedyś bowiem uważano, że mamy zaprogramowane wzory zachowań, reakcji i chorób w nasz klucz DNA. Okazuje się, że to nasze geny są kontrolowane przez środowisko w jakim się znajdujemy lub przez nasz odbiór/nastawienie do tego środowiska.


Wyobrażamy sobie siebie jako jednostkę w naszej rodzinie, mieście czy danym państwie a prawdą jest, że składamy się aż z 50 trylionów komórek, które same w sobie są jednostkami. Czy słyszałeś kiedyś o tym, że w każdej komórce jest stworzone odrębne życie? Fabryka energii, która zasilana przez to co spożywamy, płyny i tlen pracuje pełną parą aby żyć? Każda z tych komórek również wydala odpady przemiany materii w każdym momencie jej życia…


Każda komórka jest jak obywatel olbrzymiego miasta lub państwa zależna od „ekipy rządzącej” i jej właściwych lub mniej przemyślanych działań na rzecz tego społeczeństwa.


Kiedy przywódca zarządza w nie właściwy sposób swym państwem czy robi to świadomie lub mniej świadomie powstaje bunt, który może przerodzić się w stan zapalenia, lub choroby, która rozprzestrzenia się na całą cywilizację. Nowotwór jest na przykład sygnałem gdzie komórki są juz tak nie zadowolone z zarządzania, że podjęły decyzje rozpoczęcia rewolucji w celu obalenia swojego lidera.


A wystarczyłoby zmienić nasze wyobrażenie i stosunek do otaczającej na rzeczywistości, zmienić środowisko i już możemy zmienić aktywność i program naszego DNA. A zatem nasze choroby nie koniecznie są zaprogramowane w nasze DNA, ale są odpowiedzią, sygnałem zwrotnym na to w jakim środowisku się znaleźliśmy, lub jakie środowisko stworzyliśmy naszym 50 trylionom komórek.


Jeśli podejmiemy decyzję, że to my jesteśmy liderem tej cywilizacji, naszym zadaniem jest stworzyć jak najlepsze warunki dla jej rozwoju i właściwego, najbardziej zbliżonego ideałowi funkcjonowania. Co przez to rozumiemy w projekcie Odmładzanie Na Surowo?


1. Najczystszy możliwie pokarm. Nie zniszczony przez temperaturę powyżej 48 st C. Jest to najwyższa notowana temperatura w słońcu, gdzie organizmy żywe są w stanie przetrwać i potem jeszcze wzrastać, rozmnażać się i żyć.


2. Pokarm nie modyfikowany genetycznie, bez wpisanego weń cierpienia i z najmniejsza ilością chemii.


3. Środowisko wewnątrz naszego organizmu, ale również to które nas otacza jest utrzymywane w najbliższej o ideału czystości a wszelkie zanieczyszczenia są usuwane najszybciej jak się da.


4. Utrzymywanie sprawności fizycznej zarówno jak i umysłowej aby mogły w nas następować procesy naprawcze. To pozwoli nam na zlikwidowanie ognisk niezadowolenia społecznego (zapaleń) i zlikwidowanie zaczątków rewolucji w zarodku.


5. Szerzenie tej niesamowitej wiedzy z naszymi bliskimi, gdyż oni również tworzą nasze środowisko i nasze nastawienie do niego każdego dnia i o każdej porze.


A zatem jeśli podejmiesz decyzję, że to Ty jesteś liderem, to Ty kontrolujesz to jak się czujesz, co robisz dla siebie i dla nas wszystkich odzyskasz swoje prawo do samouzdrawiania i przedłużenia życia. Do tej pory kontrolowany przez innych mogłeś nie mieć świadomości o własnej mocy i tego kim możesz się stać zmieniając styl życia i nastawienie do niego. Mamy nadzieję, że dzięki naszej pracy przyczynimy się do zmiany Twojego życia.

1764 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page