top of page

HIT! Oczyszczanie wątroby, woreczka żółciowego - poznaj ten sok!

Zaktualizowano: 17 lut 2021

Woreczek żółciowy, który zbiera żółć produkowaną przez wątrobę jest niesamowicie ważnym elementem! Niestety jest bezmyślnie wycinany przez lekarzy i z tego powodu robią się różne problemy w naszym ciele.

kolorowe soki

Jeśli jeszcze masz woreczek żółciowy to nigdy nie pozwól sobie go wyciąć! Jest mnóstwo naturalnych sposobów, które pozwolą Ci go ocalić i sprawią, że będzie funkcjonował prawidłowo.


Najważniejsze jest to co przestać robić, żeby woreczek żółciowy funkcjonował poprawnie. Obejrzyj nasze filmiki, w których dowiesz się więcej na temat:Aby dodatkowo wspomóc i oczyścić woreczek żółciowy, warto pić specjalny sok o cudownych właściwościach. Sok składa się z buraka, ogórka i marchwi.

sok na wątrobę

Wszystkie warzywa i owoce myjemy, ale nie obieramy ze skórki, ponieważ pod skórką i w skórce znajduje się najwięcej elementów, które są nam potrzebne do życia.

Wyciskamy nasze soki wyciskarką wolnoobrotową, aby nie zniszczyć struktury soku.


Nasze ciało działa jak taka wyciskarka do soków, która z każdego pokarmu wyciska sok.Wyciskamy soki, żeby ułatwić przyswajanie elementów, które są zawarte w warzywach i owocach. Kiedy wyciśniemy sok, nasze ciało nie potrzebuje wykorzystywać żadnej energii do tego, żeby przetworzyć pokarm, który mu podajemy. Wszystkie elementy, które są zawarte w tych warzywach i owocach trafiają bezpośrednio do układu krwionośnego w kilka minut. Jest to naprawdę najlepszy sposób dostarczania elementów potrzebnych do naszego życia.


Sok z buraka, marchewki i ogórka to przepyszny, życiodajny nektar, który pomoże produkcji żółci i wspomoże funkcjonowanie wątroby i woreczka żółciowego.


Mam nadzieję, że Cię zachęciłem do wyciskania własnych soków w domu i picia ich na świeżo.


 

24 279 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page