top of page

Jak to się mogło stać, że garstka ludzi zniszczyła świat wirusami?!

Zaktualizowano: 17 lut 2021

Czy wiesz, że w naszym ciele znajdują się miliardy bakterii i wirusów? Natomiast w tym momencie wszyscy zwariowaliśmy, ponieważ wśród miliardów wirusów, znaleziono malutkiego koronawirusa! Wszyscy się go przestraszyli, założyli maski, siedzą w domach, skończyło im się całe życie, zniszczyli biznesy, życie rodzinne. Stracili swoją wolność dla jednego wirusa w ogromnym morzu wirusów. Świat kompletnie oszalał!

budowa wirusa

Teraz wszyscy myślą, że będzie trzeba się zaszczepić, aby nie zachorować.


Wyobraź sobie, że dostajemy szczepionkę, zaszczepiliśmy się na tego wirusa, ale gdzie on jest wśród wszystkich innych?


Jak to jest możliwe, że w miliardach wirusów nie widać koronawiruska, na którego się zaszczepiliśmy?

Zacznijmy używać swoje szare komórki! Zacznijmy rozumieć jak funkcjonuje świat!


Wyobraźmy sobie, że rodzi się dziecko, które nie jest zaszczepione na żadne z tych wirusów. Mamy szczepionki na 16 z nich, a co z miliardami następnych? Czy Big Pharma planuje zaszczepić nas na każdy wirus i każdą bakterię, która istnieje na świecie? Jak to jest możliwe, że dziecko, który przychodzi na świat dostaje 16 szczepionek? Czy ktoś w ogóle widzi co tu się dzieje?


W tym momencie w Twoim ciele jest mnóstwo wirusów. Czy Ty będziesz brał szczepionkę na każdego z nich? Czy będziesz brał leki na każdą bakterię? Czy tutaj jest jakiś rozsądek w tym wszystkim?


Wyobraźmy sobie jednego człowieka, który niby złapał koronawirusa, stwierdzonego na podstawie tego, że z nosa mu bardziej ciekło i że umarł, bo spadł ze schodów. Dlaczego temu człowiekowi nie pomoże się wyjść z choroby, chociażby zmieniając mu styl życia, dietę, pokazując mu, że trzeba poćwiczyć, wyjść na zewnątrz, pooddychać i zadbać o siebie?

kobieta w masce

Dlaczego się tego nie robi, tylko czeka się, żeby zaszczepić całą populację?


Pomoc jednej osobie to nie jest żaden biznes! Nie ma żadnego biznesu w tym, żeby pomóc Tobie! Biznes jest w tym, żeby całą populację ogłupić, zaszczepić i sprzedać im leki. Jeśli są chorzy ludzie w tym płynie wirusów i bakterii, w których pływamy każdego dnia to dlaczego nie wziąć tych ludzi, przenieść w odosobnione miejsce i dać im odpowiednią opiekę? Dlaczego tego nie zrobić? Po co to wszystko jest kręcone? Z jakiego powodu z tej całej zupy wirusów wybrano jednego, na który teraz chce się nas zaszczepić i mówi się nam, że jak się nie zaszczepimy to nie będziemy latać, nie dostaniemy pracy, nasze dzieci nie pójdą do przedszkola i całe nasze życie będzie w ruinie?


Dlaczego tak jest? Z powodu garstki ludzi na świecie, którzy zabierają Ci wolność!


Czy w końcu ktoś się za to weźmie i załatwi tą sprawę tak jak trzeba? To jest jeden wielki biznes, ściema życia! Przez tysiące lat, mieszkając jeszcze w jaskiniach, żyliśmy i nic nam się na stało, nie był nam straszny żaden wirus ani bakteria.


Nie daj sobie wcisnąć czegokolwiek przez osoby, które nie są zainteresowane Twoim zdrowiem, którzy znaleźli jednego wiruska i chcą Cię na niego zaszczepić.

lekarze w strojach ochronnych

Wsadzą w Ciebie rtęć, aluminium, trucizny po to, żebyś przepracował w systemie i jak najszybciej umarł, żeby nie trzeba Cię było utrzymywać na emeryturze.


Mam nadzieję, że teraz przynajmniej rozumiesz. Możesz mnie nazywać antyszczepionkowcem. Zgadzam się na to, ponieważ nie jestem za tym, żeby mnie ktoś zaszczepił na tego jednego malutkiego wiruska, którym nas się tak straszy.


Ludzie umierali na tzw. grypę, która nie jest choroba tylko oczyszczaniem organizmu. Skoro płuca tych osób nie działają to podajcie im tlen, zamiast podłączać ich pod respiratory i zabijać ich!


Niech ktoś się w końcu za to weźmie, ponieważ świat zwariował.

 

7588 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page