top of page

Lubimy realizować Wasze pomysły, zobacz jak nam poszło...

Zaktualizowano: 18 lut 2021


festiwal witariada

Pomysł na festiwal w środku lata powstał w Waszych głowach, my tylko podjęliśmy się jego realizacji. Od samego początku dało się wyczuć ideę przynależności do czegoś większego niż my sami.


Społeczność Odmładzanie Na Surowo powstała w zasadzie w parę tygodni od nadania pierwszego filmu na naszych kanałach… Od razu posypały się zaproszenia do Polski, do Anglii a nawet do USA czy Australii. Stąd nasze wydarzenia Surowe Życie, których już do tej pory odbyło się 5!


Za każdym razem podchodziliście do nas i pytaliście a może coś na świeżym powietrzu, powiew letniego wiatru, kąpiel w jeziorze czy wspólne wieczorne ognisko. Trudne wyzwanie, ale cóż podjęliśmy się! Tyle spraw organizacyjnych, uzgodnień, pozwoleń… obsługi, ochrony i wykonawców … ale już wkrótce okaże się jak nam poszło : )

zadowolenie ludzie

Za niecałe 4 tygodnie w dniach 12-14 lipca będziesz mógł zobaczyć co razem stworzyliśmy.


Co braliśmy pod uwagę, jakie sugestie?

Kto dla nas zaśpiewa:

  1. Wiemy, że część z nas pragnie muzyki gongów tybetańskich, muzyki relaksacyjnej czy po prostu muzyki natury – będzie

  2. Część z nas lubi pobawić się tańcząc, skacząc i śpiewając – też będzie

  3. A jeszcze inni pragną fajnej muzyki lekko rokowej czy nawet dyskotekowej i dla Was - też będzie!

aparat latem

Ktoś inny napisał:


Mariusz, czy będziemy ćwiczyć? – codziennie rano razem z Romanem poprowadzimy zajęcia rozciągające i lekki trening. Codziennie rano będziemy mogli tez zanurzyć się w siebie i poznać tajniki prawdziwej wdzięczności czy medytacji…

ćwiczący jogę

soki owocowe

Czy ktoś został zaproszony?


Każdego dnia, przez cały dzień różni prelegenci, którzy opowiedzą o swoich pasjach i drodze w kierunku do zdrowia fizycznego, psychicznego czy całej naszej matki ziemi. Szczególnie ważnym było dla nas kim są w życiu codziennym, jakie pielęgnują wartości i czy to co głoszą jest częścią ich życia. Według wybraliśmy szalenie interesujących ludzi, pasjonatów zdrowego życia i powrotu do natury.

piknik

A co z dziećmi?


Wspaniale, że o to pytasz! To jest właśnie miejsce, gdzie możemy się spotkać całymi rodzinami. Wiesz, tak jak na piknikach z przed lat… Zatrudniamy opiekunki dla dzieci, wynajęliśmy dmuchaną zjeżdżalnie, gdzie będzie można zjeżdżać do woli bez żadnych ograniczeń! Konkursy, zabawa, wspólne tańce i wiele, wiele więcej – bardzo duży nacisk położyliśmy właśnie w tym miejscu! Dodatkowo dzieci do 13-go roku życia wchodzą na festiwal za darmo!

dziecko

Mariusz, ale co jeszcze?!


Trochę niespodzianek pragnę zostawić na później. Zrobimy wszystko aby Wasze opłaty zostały wykorzystane właściwie i aby festiwal już od pierwszego swojego wydania zamieszkał w Waszych sercach. Jeśli się uda, to będziemy spotykać się co roku na festiwalu zdrowia, radości, wspólnej rodzinnej zabawy i miłości do siebie i natury. Po prostu Festiwal Witariada powstał w Waszych głowach i zamieszka w sercach na wiele lat.


Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej napisz do nas: festiwalwitariada@gmail.com

3561 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page