top of page
  • ONS

Kładź się spać głodny ... nawet 50% z Twoich chorób zniknie 🔥🤔Szok!

Mam dla Ciebie propozycję, która być może Cię zaskoczy!


Jakbyś się czuł, jakby 50% chorób, zniknęło z Twojego życia raz na zawsze?


Czy byłoby to dla Ciebie wartościowe?


Mam nadzieję, że tak!

Projekt Odmładzanie Na Surowo to 5 filarów zdrowia, które dadzą Ci w pigułce wiedzę potrzebną do tego, żebyś mógł odzyskać zdrowie, przestać się leczyć i żyć najdłużej jak się tylko da! Zdobyliśmy swoją wiedzę na różnego rodzaju sympozjach, wykładach. Przeczytaliśmy masę książek i wiele z nich wskazywało na to, że nadmiar jedzenia jest główną przyczyną chorób na świecie.


Jakbyś się z tym czuł, jakbyś poszedł dzisiaj wieczorem spać głodny?


Jeśli położysz się spać z pustym żołądkiem spać – to nawet 50% chorób z Twojego życia zniknie!


Przede wszystkim zastanów się, dlaczego jesz. Czy to jest jedzenie kompulsywne, a może jedzenie, które spożywasz, jest niepełnowartościowe? Jeśli jesz samo gotowane jedzenie, które ma zabite związki odżywcze albo spożywasz tylko fast foody, to zapewne cały czas odczuwasz głód.

Koncepcja 4-6 małych posiłków dziennie to jest koncepcja zmyślona. Zupełnie niepasująca do naszego gatunku! Zupełnie niepasująca do tego, w jaki sposób człowiek jeszcze 100 lat temu się odżywiał. Nasi przodkowie jedli maksymalnie 2 posiłki w ciągu dnia.


Dzisiaj po wielu latach badań, naukowcy stwierdzili, że najlepszym sposobem dla naszego organizmu, który likwiduje wszystkie choroby, jest tzw. czasowa głodówka.


Kiedy zrozumiesz, gdzie leży przyczyna w Twoich chorobach i ockniesz się, to będziesz w stanie bardzo szybko wyzdrowieć. W nawet 6-8 tygodni!


W projekcie Odmładzanie Na Surowo przekazujemy informacje, żebyś ograniczył swoje posiłki do 1-2 posiłków w ciągu dnia. Zjadamy posiłki, które są wartościowe. Nie potrzebujemy żadnych śmieciowych suplementów!. Nie potrzebujemy żadnych leków po to, żeby wyzdrowieć!


Jeśli Ty chcesz być osobą zdrową – skorzystaj z tej propozycji i dołącz do nas.


Propozycja jest dla Ciebie całkowicie za darmo.


A powiem Ci więcej... zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy, ponieważ przestaniesz tyle jeść.


50% Twoich chorób zniknie, kiedy będziesz się kładł spać z pustym żołądkiem. Taka prosta rzecz. To jest niesamowite!

Zjedz ostatni posiłek od 4 do 6 godzin przed snem. Niech ciało będzie gotowe do odnowy. Zadbaj również o sen. Połóż się spać najpóźniej ok. godz. 22-22:30, bo wtedy jest najwięcej hormonu wzrostu. I z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień odstawisz leki, które ktoś Ci przepisał i powiedział, że będziesz musiał brać przez całe życie.


Jeśli przy okazji jeszcze zrozumiesz, że nasze ciało to płyn i zaczniesz wprowadzać do swojego organizmu pokarmy, które są głównie w formie płynnej (w 60-70%) to tym bardziej Twoje ciało zacznie zdrowieć.


A jeśli jeszcze Twoje posiłki przynajmniej w 60% będą surowe, to może nawet 90% Twoich chorób zniknie bezpowrotnie!


Jak się będziesz z tym czuł, kiedy wyzdrowiejesz i nie będziesz musiał już się leczyć?


Przestań jeść. Połóż się dzisiaj wieczorem z pustym żołądkiem, a jutro wstaniesz w dużo lepszym nastroju. Zrób to przez kilka dni, kilka tygodni, a zaczniesz wstawać jak młody Bóg!


14 936 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment


Dziekuje, wspanialy logical I prosty pomysl. Dziala !

Like
bottom of page