top of page

Kuracja antypasożytnicza na wszystkie gatunki robaków ludzkich!!!

Zaktualizowano: 18 lut 2021

A co jeśli mam problemy z niedowagą, niską wagą lub jestem chudy?


To jedno z najczęściej zadawanych pytań do mnie...

kuracja antypasożytnicza

Dlatego bardzo szybko pragnę się z Tobą podzielić informacjami, które poznałem przez ostatni okres czasu, na temat osób, które mają problemy ze wzrostem wagi. 


Chciałbym Cię pocieszyć i uspokoić, ponieważ najdłużej żyjący ludzie na świecie są szczupli. Ci wszyscy, którzy są grubi, otyli - oni niestety nie będą mogli przeżyć tak długo, jak osoby, które będą miały szczupłą sylwetkę. 


Popatrz sobie na wszystkie ludy długo żyjące np. Hunzów czy narody afrykańskie, które długo żyją. Są to ludzie szczupli.


Dlatego to jest pierwsza bardzo ważna rzecz - żeby się totalnie tym nie przejmować.

wąska talia

Czasami niska waga spowodowana jest problemami charakteru zdrowotnego, dlatego chciałbym Ci przekazać informację, jak sobie z tym poradzić. 


Po pierwsze - jest takie prawdopodobieństwo, że jesteś niedożywiony. Możliwe, że pokarm, który spożywasz nie jest wchłaniany przez Ciebie, ponieważ jest to pokarm stały, gotowany. Generalnie nasze ciało, jest tak skonstruowane, że nie jest w stanie przyswoić tego jedzenia. 


Druga rzecz jest taka, że możesz mieć pewne pasożyty lub wręcz robaki w sobie.

Chciałbym Ci dzisiaj przekazać, w jaki sposób mógłbyś się pozbyć takich robaków.

Jest mnóstwo metod na rynku w Polsce. Tak naprawdę, dość sporo osób reklamuje różnego rodzaju zioła. My poznaliśmy bardzo fajny i bardzo prosty sposób, którym chciałbym się z Tobą podzielić.


Sproszkowane kurki – kuracja antypasożytnicza.


Kurki to bardzo pospolity grzyb w Polsce, który jest bardzo ceniony głównie dla swojego smaku. Natomiast większość osób go smaży, marynuje, dodaje do różnych potraw. A ja chciałbym Cię zachęcić do tego i przekazać Ci informację, że kurki to są grzyby, które są jadalne na surowo. Są to grzyby, które możesz jeść w lesie i wszystko będzie z Tobą w porządku.

kurka w lesie

Kurki to jest taki grzyb, który wygania wszystkie robaki z naszego organizmu. Jeżeli popatrzysz na kurkę w lesie to jest to wręcz niemożliwe, żeby znaleźć robaka w kurce, prawda? Jeżeli szukasz kurek to nie sprawdzasz czy kurka jest robaczywa. Jest to grzyb, który ma bardzo fajną ochronę przed robakami. Kiedy zaczniesz zażywać kurki w formie surowej lub tak jak my - w formie wysuszonej i sproszkowanej, to wtedy będziesz mógł się pozbyć wszystkich robaków ze swojego organizmu. Bardzo prosta rzecz. 


W jaki sposób stosować kurki?


Ważne jest, żeby ich nie przegrzać powyżej temperatury 48 stopni C. Dlatego, kiedy je pozbierasz, to trzeba je suszyć w dehydratorze, na słońcu, lub w piekarniku, który ma możliwość ustawienia temperatury 40 stopni C. Jak już je wysuszysz, możesz je sproszkować i dodawać do potraw przez cały rok, tak jak my to robimy. Wtedy nie będziesz miał problemów z robakami. 


To, że posiadasz jakieś pasożyty, może wpływać na to, że Twoje ciało nie tyje, nie zwiększasz swojej wagi.

 

Tak naprawdę, to ludzie otyli będą krótko żyli. Wiem, że kiedy się żyje w społeczności, gdzie wszyscy są otyli - to wiadomo, że spotykasz się z takimi informacjami lub wręcz sama/sam sobie myślisz, że jesteś zbyt szczupły. To jest nie prawda! Większość tych osób, która jest otyła, to albo jest zapakowana jedzeniem, które jest nie przetworzone przez ich ciało, albo jest zapakowana tłuszczem, czyli zjadła za dużo cukru. Cukier nie został przetworzony i został zamieniony na tłuszcz. Osoba taka, może mieć również mnóstwo robaków. Nie wiem czy wiesz, ale niektórzy z nas, mogą nosić nawet do 5 kg różnego rodzaju robaków w naszym ciele!


Wtedy warto zastosować kurację antypasożytniczą i wyrzucić z siebie te robaki, takim skarbem natury jakim są kurki.


Chciałbym żebyś na spokojnie znalazł/-a sobie drogę do tego żeby odżywić swój organizm.


Po pierwsze - jak najszybciej wprowadź soki warzywne i owocowe. To jest najlepsza forma przyswajania pokarmu. Przyswajamy w ten sposób pokarm w 100% i Twoje ciało zostanie odżywione.


A druga rzecz - oczyść swoje ciało. Bo Twoje ciało może być również zabrudzone. Właśnie tymi robakami, albo innymi rzeczami, które nie pozwalają mu przyswajać wszystkich niezbędnych elementów. Oczyść swoją wątrobę i żyj spokojnie.


Tak naprawdę to nie musisz być gruby. Dobrze, że jesteś szczupły.

 

WIDEO:18 161 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment


Hej Mariusz! :) Skąd wziąć o tej porze kurki? Może mógłbyś polecić sproszkowane kurki w jakimś sklepie lub wstawić do swojego? Pozdrawiam

Like
bottom of page