top of page

Leczysz objawy?! UWAGA – Zachorujesz bardziej!! Leczenie objawów – utopia

Jak sądzisz: katar, kaszel, przeziębienie to choroba czy objaw?


To są objawy oczyszczania.


Leczysz objawy?! Zachorujesz bardziej!

Zostaliśmy wkręceni w system leczenia objawów. Wszystkie reklamy w telewizji namawiają do wzięcia magicznej tabletki na ból gardła, głowy, katar, na przeziębienie – na wszystko. Pragnę Cię ostrzec przed tym!


Leczenie objawów to utopia.


Najgorsze jest to, że bardzo dużo osób szukając alternatywnych sposobów leczenia, sięga po suplementy – np. po najsłynniejszą w Polsce witaminę D3. Natomiast zażywanie suplementów hamuje proces oczyszczania!


Myślisz, że jak nie masz kataru, kaszlu, podwyższonej temperatury to wszystko jest w porządku?


Uwaga!


Gdy nie masz kataru, kaszlu, podwyższonej temperatury, zaczerwionego gardła, a spożywasz takie produkty jak mięso, cukier, mleko; dodatkowo masz dużo stresu w swoim życiu, spożywasz mało owoców i warzyw, nie ćwiczysz, to jest to powód do obaw. Hamujesz proces oczyszczania i możesz zachorować bardziej.

Głównym zadaniem witaminy D3 jest pobierania wapnia z pokarmu i wprowadzanie go do krwiobiegu. Natomiast dzisiaj bierze się D3 na przeziębienie, bóle głowy, choroby skóry, jajniki, wypadanie włosów! Witamina D3 stała się lekarstwem na wszystko!


Oto przykładowe komentarze pod naszymi filmami:


„Zgadzam się z Panem, że suplementy witaminy D3 są co najmniej podejrzane, wręcz szkodliwe. Od końca października 2016 do dzisiaj zażywałem witaminę D3+K2, nie chodziłam do lekarzy, bo na nic nie chorowałam. Ostatni raz byłam u lekarza ginekologa, też końcem października 2016 i miałam idealne wyniki badań USG itp. Kilka dni temu wymacałam w brzuchu guza i przerażona pojechałam do szpitala, gdzie badanie wykazało na mojej macicy guza wielkości 14 cm średnicy! Urósł dokładnie w okresie zażywania przeze mnie witaminy D3+K2 MK7. To prawdopodobnie mięśniak, czyli niezłośliwy nowotwór. Jakie jest działanie tej witaminy na nowotwory? Nigdy wcześniej czegoś takiego na brzuchu nie miałam. Podejrzewam irracjonalnie, nie mam naukowych dowodów, że właśnie ta sztuczna witamina D3+K2 mogła się przyczynić do wzrostu guza, bo on zaczął rosnąć, gdy zaczęłam ją zażywać i mógł zaburzyć oczyszczającą funkcję organizmu”.


„Ludzie błagam, myślcie! Witamina D3 uwalnia ołów z tkanek Twojego organizm. Organizm celowo zaniża poziom witaminy D3, aby nie doszło do intoksykacji całego organizmu. Ja po tej całej historii z suplementacją musiałam przeprowadzić detoksykację całego organizmu za pomocą urządzeń, które wyciągają z ciała cały syf, bo moje nerki nie były w stanie już tego samodzielnie wydalić. Witamina to nie jest sama substancja czynna, lecz miliony innych substancji, które współistnieją z tą substancją. Wyekstrahowanie jednej substancji i podawanie jej ludziom, jest jak odcięcie człowiekowi ręki i uznanie tej odciętej ręki za całego człowieka. Ja uratowałam moją mamę, która miała raka, po prostu dietą i ziołami. Mnie po zastosowaniu diety i ziół w ciągu miesiąca przeszła ciężka astma i alergia. Mój stan był tak ciężki, że nie byłam w stanie przejść 100 metrów. Pomogłam wielu innym ludziom, dając im wskazówki odnośnie diety i ziół. Zauważyłam, że gdy dodaje się do terapii suplementy, to stosowanie ich przez kilka dni nie stanowi problemu, ale zażywanie ich przez kilka miesięcy stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia. Przy jakiejkolwiek suplementacji należy korzystać z zabiegu wyciągającego toksyny z organizmu”.


Być może pójdziesz drogą, którą my proponujemy, czyli spożywanie tylko naturalnych rzeczy i zażywanie naturalnych antybiotyków, być może wybierzesz drogę suplementacji. Natomiast pragnę Cię ostrzec przed tym, żeby nie zatrzymywać naturalnych procesów oczyszczających!

Jakie zażywać suplementy?


Czosnek

Czosnek to najlepszy suplement. Zawiera wspaniałe składniki, które mogą niszczyć szkodliwe grzyby i pleśnie w naszym organizmie. Nie niszczą natomiast naszej dobrej flory bakteryjnej. Czosnek powinien być naszym lekarstwem.


Kapusta kiszona

Za nasz system immunologiczny odpowiada w 70% flora bakteryjna. Aby ją nakarmić, warto spożywać kapustę kiszoną. Kiedy flora bakteryjna jest nakarmiona – jesteś zdrowy i system immunologiczny działa poprawnie!


Naturalne suplementy nie hamują tak ważnych dla naszego organizmu procesów oczyszczania.Podziel się tymi informacjami z innymi. Cały czas jesteśmy wkręcani w leki lub suplementy i leczenie objawów, czas z tym skończyć.

 


6631 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment


Wspaniały wykład

Like
bottom of page