top of page

Mięśniaki, cysty, polipy? Pozbądź się ich!

Zaktualizowano: 17 lut 2021

Co powoduje mięśniaki, cysty, polipy? Jak się ich pozbyć? Badania wyraźnie pokazują, że powstają głównie z powodu ED - estrogen disruptor. Są to związki, które imitują estrogen i zaburzają gospodarkę hormonalną.

mięśniaki

  • Używane są do produkcji pokarmów GMO, które od lat są podawane zwierzętom.


  • Soja, kukurydza, zboża GMO - szybko rosną + można je polewać glifosatem.

Rośliny są modyfikowane genetycznie po to, żeby szybko rosły i były odporne na pestycydy. Można je polewać glifosatem, który zabija wszystko, oprócz nich. Później te rośliny z glifosatem podaje się zwierzętom. Ludzie, którzy nie rozumieją, że zwierzęta nie są naszym pokarmem - zjadają je łącznie z estrogenami.


Mam dla Ciebie propozycję - UNIKAJ JEDZENIA ZWIERZĄT. Dzięki temu nie będziesz sobie dostarczał tych związków.


  • Oznaczenia na owocach i warzywach.

Zwracaj uwagę na oznaczenia na owocach i warzywach.

produkty konwencjonalne

Jeśli owoc lub warzywo na naklejce ma 8 z przodu i składa się z 5 cyfr to znaczy, że mamy do czynienia z żywnością modyfikowaną genetycznie! Unikaj takich produktów!


Jeśli na naklejce znajdują się 4 cyfry to jest to konwencjonalna produkcja, czyli były używane jakieś środki ochrony roślin, ale nie są to rośliny, które są odporne na glifosat.


Organiczne warzywa i owoce będą oznaczone 9 z przodu i będą się składać z 5 cyfr. Takie są dla nas najbardziej korzystne! Jeżeli możesz, wybieraj organic!
Cysty - worek z wodą


Czy masz problem z cystami? Jeżeli tak to chciałbym Cię bardzo mocno uspokoić - cysty są tylko woreczkami z wodą, które się wchłaniają. Powstają w momencie, kiedy masz dominację estrogenu, który u kobiet może się objawiać np. silnym bólem jajników przy menstruacji.


Jod jest dla Ciebie ratunkiem! Możesz o to zadbać, dostarczając sobie jodu, który pomoże zniwelować estrogen. Jod jest dla Ciebie ratunkiem! Jest to związek, który jest niezbędny w wszelkich funkcjach naszego organizmu, a bardzo trudno jest go sobie dostarczyć z pożywienia.


Dlatego bardzo mocno zachęcam Cię, żeby uzupełniać jod, a wtedy cysty się pięknie wchłonią...


 


9857 wyświetleń2 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

2 Comments


Bardzo ważny wpis, ogromnie dziękuje, sama nie mam worków pod oczami, ale po 1: wiedzy nigdy dość, po2 - mam Bliskich którym podeślę tą wiedzę, gdyż niektórzy mają z tym problem, niech sami podejmą decyzję czy warto zawalczyć,

Mariusz mam prośbę - czy jest gdzieś post albo film o cieniach pod oczami ? Moja 17 letnia córka ma i niestety ukrywa to pod makijażem.

Druga prośba - film o cystach i torbielach i mięśniakach, obejrzałam wszystkie Twoje ale tam w trakcie filmów nie ma mowy o mięśniakach, ale o torbielach i cystach, a ja mam mięśniaki i polip endometrioz - czy dam radę bez operacji zawalczyć z tym , gdy zacznę konkretnie posty i zmianę stylu życia, czy to możliwe…

Like
Replying to

Ojej, ale przypadek, miałam napisać pod filmem o workach pod oczami a jakimś cudem jestem tu a na FB znalazłam film z 25 marca 2021, oglądam, może będzie coś konkretnego dla mnie, na pewno będzie :-)

Like
bottom of page