• odmladzanienasurow

Mięśniaki, włókniaki, cysty... Co zrobią Naturalnie Uzdrowieni?

Aktualizacja: lut 17

Problem z mięśniakami, włókniakami, cystami…

Co zrobią Naturalnie Uzdrowieni? Operacja, radioterapia czy może coś innego?

Dzisiaj pragnę opisać Ci pewną historię, aby zainspirować Cię do poszukiwania różnych rozwiązań na swoje problemy.


Zadzwoniła do nas nasza znajoma z pewnym problemem. Jej badania pokazały, że pojawiła się u niej dysplazja włóknista kości. Jest to bardzo rzadka nowotworopodobna choroba - choruje na nią raptem 1 osoba na 2 miliony (stwierdzonych jest ok. 700-1000 przypadków osób chorych). Polega na tym, że w miejscach gdzie powinna być tkanka mięśniowa, buduje się tkanka kostna.

Powiedziałem jej wprost, że na jej miejscu nie skupiałbym się na samej chorobie, a na tym co ją wywołało! To samo będzie dotyczyło mięśniaków, włókniaków, cyst. Wszelkie zmiany, które pojawiają się w ciele są wywołane jakimś czynnikiem, który warto poznać.


W pierwszej kolejności przekazałem znajomej informacje, że według mnie jest to związane z estrogenem, który jest bardzo silnym hormonem, mogącym wywoływać różne mutacje. Estrogen produkowany przez jajniki zmienia DNA. Decyduje o tym, że dane miejsce w naszym ciele może się zbudować w taki czy inny sposób.


Dodatkowo dowiedziałem się, że brała tabletki antykoncepcyjne przez wiele lat, które zaburzają gospodarkę hormonalną.


Zobacz nasz filmik:

„Antykoncepcja hormonalna?! Nie, dziękuję.”

Znajoma ma 49 lat i wiele objawów wskazuje na to, że przechodzi przez okres menopauzy.

Estrogen, który był do tej pory produkowany przez jajniki (jeśli one pracują poprawnie), zacznie być produkowany przez nadnercza. W tym momencie mogą pojawić się przejściowe okresy złego samopoczucia, uderzenia gorąca, problemy ze snem itd.


Powiedziała mi również, że od lat zmaga się z alergią.


Bingo! Mamy trzy kropeczki, które teraz potrzebujemy połączyć!


Alergia to pierwsza oznaka zatoksycznionej wątroby. Wątroba nie radzi sobie z usuwaniem toksyn z organizmu - jest przetłuszczona albo nie funkcjonuje poprawnie.


Mamy zaburzoną gospodarkę estrogenu, okres menopauzy i estrogen będzie produkowany teraz przez nadnercza. W tym momencie pojawiła się dysplazja włóknista kości dlatego, że jest nadmiar estrogenu, który nie jest oczyszczany przez wątrobę i jest go za dużo.Poradziłem jej, żeby i tak poszła do swojego lekarza po diagnozę.


Następnego dnia poszła do lekarza, który stwierdził → mutację estrogenową.

Powiedział, że natychmiast konieczna jest operacja lub radioterapia.


Jak tak można?!

Przecież to jest problem mutacji estrogenowej.

W którym momencie ten Pan doktor, będzie teraz leczył problem estrogenu?

Czy on zwrócił uwagę na to, w jaki sposób trzeba pozbyć się estrogenu?


Nie, ponieważ będzie skupiał się teraz na objawie.Jeżeli pojawiają się u Ciebie mięśniaki, włókniaki, cysty, jakiekolwiek zmiany w ciele to jest to mutacja estrogenowa. Estrogen nie jest produkowany poprawnie - jest go albo za dużo, za mało albo jest np. dysproporcja między estrogenem a progesteronem i nie funkcjonuje to poprawnie.


Jak będą się zachowywać Naturalnie Uzdrowieni?


Zamiast leczyć objawy, szukaj przyczyn i zobacz co możesz naprawić w swoim ciele, aby te objawy się nie pojawiały. Zastanów się co możesz zlikwidować ze swojego życia, co potrzebujesz przestać jeść?


Mutacja estrogenowa może być wywołana poprzez estrogen, który jest w środowisku, mleku, serach, mięsie. Zwierzęta hodowlane faszeruje się je hormonami, żeby puchły i jak najszybciej trafiały do rzeźni. Jak to jemy to przecież nigdy się nie wyleczymy!

Co już dzisiaj możesz zrobić?


Lekarstwem dla Ciebie będzie jarmuż - nr jeden warzywo na świecie do oczyszczania wątroby. Zamiast chodzić i leczyć swoje objawy, potrzebujesz zadbać o swoją wątrobę, oczyścić ją, aby wyrzucić nadmiar estrogenu ze swojego ciała.


Pij codziennie soki, które wspomogą oczyszczanie Twojej wątroby.

Te soki są Ci niezbędne.


Warzywa i owoce to jest Twoja apteka. W nich zawarte są wszystkie elementy, które Twoje ciało potrzebuje.Możemy żyć bardzo długo. Umieramy na leczenie, a możemy przestać się leczyć i zacząć dbać o swoje zdrowie.7,137 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie