top of page

Mięśniaki, włókniaki, cysty... Co zrobią Naturalnie Uzdrowieni?

Zaktualizowano: 17 lut 2021

Problem z mięśniakami, włókniakami, cystami…

Co zrobią Naturalnie Uzdrowieni? Operacja, radioterapia czy może coś innego?

układ rozrodczy

Dzisiaj pragnę opisać Ci pewną historię, aby zainspirować Cię do poszukiwania różnych rozwiązań na swoje problemy.


Zadzwoniła do nas nasza znajoma z pewnym problemem. Jej badania pokazały, że pojawiła się u niej dysplazja włóknista kości. Jest to bardzo rzadka nowotworopodobna choroba - choruje na nią raptem 1 osoba na 2 miliony (stwierdzonych jest ok. 700-1000 przypadków osób chorych). Polega na tym, że w miejscach gdzie powinna być tkanka mięśniowa, buduje się tkanka kostna.

Powiedziałem jej wprost, że na jej miejscu nie skupiałbym się na samej chorobie, a na tym co ją wywołało! To samo będzie dotyczyło mięśniaków, włókniaków, cyst. Wszelkie zmiany, które pojawiają się w ciele są wywołane jakimś czynnikiem, który warto poznać.


W pierwszej kolejności przekazałem znajomej informacje, że według mnie jest to związane z estrogenem, który jest bardzo silnym hormonem, mogącym wywoływać różne mutacje. Estrogen produkowany przez jajniki zmienia DNA. Decyduje o tym, że dane miejsce w naszym ciele może się zbudować w taki czy inny sposób.


Dodatkowo dowiedziałem się, że brała tabletki antykoncepcyjne przez wiele lat, które zaburzają gospodarkę hormonalną.


Zobacz nasz filmik:

antykoncepcja

Znajoma ma 49 lat i wiele objawów wskazuje na to, że przechodzi przez okres menopauzy.

Estrogen, który był do tej pory produkowany przez jajniki (jeśli one pracują poprawnie), zacznie być produkowany przez nadnercza. W tym momencie mogą pojawić się przejściowe okresy złego samopoczucia, uderzenia gorąca, problemy ze snem itd.


Powiedziała mi również, że od lat zmaga się z alergią.


Bingo! Mamy trzy kropeczki, które teraz potrzebujemy połączyć!


Alergia to pierwsza oznaka zatoksycznionej wątroby. Wątroba nie radzi sobie z usuwaniem toksyn z organizmu - jest przetłuszczona albo nie funkcjonuje poprawnie.


Mamy zaburzoną gospodarkę estrogenu, okres menopauzy i estrogen będzie produkowany teraz przez nadnercza. W tym momencie pojawiła się dysplazja włóknista kości dlatego, że jest nadmiar estrogenu, który nie jest oczyszczany przez wątrobę i jest go za dużo.Poradziłem jej, żeby i tak poszła do swojego lekarza po diagnozę.


Następnego dnia poszła do lekarza, który stwierdził → mutację estrogenową.

Powiedział, że natychmiast konieczna jest operacja lub radioterapia.


Jak tak można?!

Przecież to jest problem mutacji estrogenowej.

W którym momencie ten Pan doktor, będzie teraz leczył problem estrogenu?

Czy on zwrócił uwagę na to, w jaki sposób trzeba pozbyć się estrogenu?


Nie, ponieważ będzie skupiał się teraz na objawie.Jeżeli pojawiają się u Ciebie mięśniaki, włókniaki, cysty, jakiekolwiek zmiany w ciele to jest to mutacja estrogenowa. Estrogen nie jest produkowany poprawnie - jest go albo za dużo, za mało albo jest np. dysproporcja między estrogenem a progesteronem i nie funkcjonuje to poprawnie.


Jak będą się zachowywać Naturalnie Uzdrowieni?


Zamiast leczyć objawy, szukaj przyczyn i zobacz co możesz naprawić w swoim ciele, aby te objawy się nie pojawiały. Zastanów się co możesz zlikwidować ze swojego życia, co potrzebujesz przestać jeść?


Mutacja estrogenowa może być wywołana poprzez estrogen, który jest w środowisku, mleku, serach, mięsie. Zwierzęta hodowlane faszeruje się je hormonami, żeby puchły i jak najszybciej trafiały do rzeźni. Jak to jemy to przecież nigdy się nie wyleczymy!

Co już dzisiaj możesz zrobić?


Lekarstwem dla Ciebie będzie jarmuż - nr jeden warzywo na świecie do oczyszczania wątroby. Zamiast chodzić i leczyć swoje objawy, potrzebujesz zadbać o swoją wątrobę, oczyścić ją, aby wyrzucić nadmiar estrogenu ze swojego ciała.


Pij codziennie soki, które wspomogą oczyszczanie Twojej wątroby.

soki oczyszczające

Te soki są Ci niezbędne.


Warzywa i owoce to jest Twoja apteka. W nich zawarte są wszystkie elementy, które Twoje ciało potrzebuje.Możemy żyć bardzo długo. Umieramy na leczenie, a możemy przestać się leczyć i zacząć dbać o swoje zdrowie.


 

7945 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page