top of page
  • ONS

MMS kolejny cud cudów na wszystkie choroby? UWAGA!

Jeśli pijesz „Miracle” lub „Master” Mineral Solution lub inne produkty z chlorynem sodu, przestań teraz. Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków otrzymała wiele raportów, że te produkty, sprzedawane online jako „terapie”, powodują choroby u konsumentów.

Agencja po raz pierwszy ostrzegła konsumentów o tych produktach w 2010 r. Jednak nadal są one promowane w mediach społecznościowych i sprzedawane online przez wielu niezależnych dystrybutorów. Agencja zdecydowanie zachęca konsumentów, aby nie kupowali ani nie używali tych produktów.


Produkty są znane pod różnymi nazwami, w tym Miracle lub Master Mineral Solution, Miracle Mineral Supplement, MMS, Chlorine Dioxide (CD) Protocol i Water Purification Solution (WPS). Po zmieszaniu zgodnie z instrukcją na opakowaniu stają się silną substancją chemiczną używaną jako wybielacz.


Niektórzy dystrybutorzy fałszywie – i niebezpiecznie – twierdzą, że Miracle Mineral Supplement zmieszany z kwasem cytrynowym to płyn przeciwwirusowy i przeciwbakteryjny, który jest lekarstwem na autyzm, raka, HIV/AIDS, zapalenie wątroby, grypę i inne choroby. Ale Agencja nie ma informacji o żadnych badaniach wykazujących, że te produkty są bezpieczne lub skuteczne w leczeniu jakiejkolwiek choroby. Korzystanie z tych produktów może spowodować opóźnienie innych zabiegów, które okazały się bezpieczne i skuteczne.


Podsumowując: produkty chlorynu sodu są niebezpieczne, a Ty i Twoja rodzina nie powinniście ich używać.

Strony internetowe sprzedające Miracle Mineral Solution opisują ten produkt jako płyn zawierający 28% chlorynu sodu w wodzie destylowanej. Instrukcje dotyczące produktu instruują ludzi, aby przed wypiciem wymieszać roztwór chlorynu sodu z kwasem cytrynowym, takim jak sok z cytryny lub limonki, lub innym kwasem. W wielu przypadkach chloryn sodu jest sprzedawany z „aktywatorem” kwasu cytrynowego. Po dodaniu kwasu mieszanina staje się dwutlenkiem chloru, silnym środkiem wybielającym.


Zarówno chloryn sodu, jak i dwutlenek chloru są aktywnymi składnikami środków dezynfekujących i mają dodatkowe zastosowania przemysłowe. Nie są przeznaczone do połykania przez ludzi.


Cudowny roztwór mineralny wywołuje poważne reakcje

Picie któregokolwiek z tych produktów zawierających dwutlenek chloru może powodować nudności, wymioty, biegunkę i objawy ciężkiego odwodnienia. Niektóre etykiety produktów twierdzą, że wymioty i biegunka są częste po spożyciu produktu. Utrzymują nawet, że takie reakcje są dowodem na to, że produkt działa. To twierdzenie jest fałszywe.


Ponadto ogólnie rzecz biorąc, im bardziej stężony produkt, tym ostrzejsze są reakcje. Agencja otrzymała doniesienia o konsumentach, którzy po wypiciu tych produktów cierpieli na silne wymioty, ciężką biegunkę, zagrażające życiu niskie ciśnienie krwi spowodowane odwodnieniem i ostrą niewydolność wątroby. Jeśli miałeś negatywną reakcję na którykolwiek z nich, skonsultuj się jak najszybciej z lekarzem.


Co jest z nami nie tak, że cały czas szukamy złotej pigułki? Szukamy kogoś, kto sprzeda nam lek, który ma nas wyleczyć ze wszystkiego.

Dopóki się leczysz, nigdy nie wyzdrowiejesz.

Jeśli nie zmienisz tego, co robisz, co spowodowało Twoją chorobę – nie ma na to rozwiązania!


Kolejnym „cudownym” lekiem jest MSM (siarka nieorganiczna).


Siarka to bardzo ważny element w naszym organizmie.


Potrzebujemy enzymów siarki, które pozwolą zamienić toksyny rozpuszczalne w tłuszczach na mniej szkodliwe toksyny rozpuszczalne w wodzie.


Siarka potrzebna jest również w formie 3 aminokwasów, żeby stworzyć glutation w naszym organizmie. Bierze udział również w tworzeniu 2 bardzo ważnych witamin: biotyny i tiaminy (B1).


Jednak oprócz siarki potrzebujesz jeszcze innych elementów, takich np. jak witaminy A, B2, B3, B9, C i E.


Uwaga! Siarka znajduje się w produktach spożywczych. Przede wszystkim w warzywach kapustnych, tj. jarmuż, brukselka, kapusta.

Dlatego tak mocno zachęcam Cię do spożywania warzyw kapustnych, które pomagają detoksyfikować nasz organizm!


Siarkę zawierają również:

  • rzepa

  • rzodkiew

  • chrzan

  • cebula

  • czosnek

  • owies


Które z tych pokarmów spożywasz najczęściej?


Jeżeli spożywasz te pokarmy, to dostarczasz sobie wystarczającą ilość siarki potrzebnej do oczyszczenia organizmu.


Ojciec medycyny powiedział: „Niech jedzenie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”. Zadbaj o to, co spożywasz, a żadne „magiczne lekarstwa” nie będą Ci potrzebne.


3934 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page