top of page

Odmładzanie Na Surowo? Co to jest i jak zacząć?

Zaktualizowano: 17 lut 2021


warzywa na desce

Jedno z najczęściej zadawanych przez Was pytań, jest to jak zacząć Odmładzanie na Surowo?


Dlatego dziś chciałbym odpowiedzieć Ci na to pytanie.


Przedstawiam Ci dwa pierwsze kroki, które ja bym postawił, jeśli jeszcze raz dzisiaj rozpoczynałbym swoją drogę do Odmładzania Na Surowo.

zaufaj sokom

Pierwszym krokiem byłoby wprowadzenie jak najszybciej do jadłospisu - świeżo wyciskanych soków warzywno-owocowych.


Nawet jeśli nadal jadłbym pokarmy tradycyjne, przetworzone termicznie, nawet mięso to wprowadziłbym dożywienie swojego organizmu poprzez wyciskanie soków warzywno-owocowych.


Po co wprowadzić świeżo wyciskane soki warzywno-owocowe?


Po to, żeby odżywić swój organizm, który na diecie chemiczno-termiczno-przetworzonej, praktycznie jest niedożywiony i głodny. Nie otrzymuje tych związków, które mu są potrzebne do życia. Nie otrzymuje witamin, minerałów i różnych rzeczy, które budują nasz organizm, dają nam energię i poprawiają zdrowie.

sok i owoce

W jaki sposób wyciskać soki warzywno-owocowe?


Do wyciskania soków, potrzebna Ci będzie wyciskarka wolnoobrotowa lub prasa. Zaletą takiej wyciskarki jest ślimak, który powoli się obraca i wyciska sok z warzyw, pozbawiając go błonnika i to jest bardzo ważne. Sokowirówka to nie jest to samo co wyciskarka wolnoobrotowa. Po przetworzeniu warzyw przez sokowirówkę, soki bardzo szybko się utleniają, czyli ten sok nie jest taki dobry jak wyciśnięcie go przez wyciskarkę. Wyciskarka wolnoobrotowa tworzy dla nas najbardziej perfekcyjny pokarm. Ten pokarm przyswaja się praktycznie w 100%. Jeśli np. chciałbyś sobie dostarczyć z marchewki - witaminę A w postaci beta-karotenu, to jeśli będziesz jadł marchewkę, dzięki temu, że jest tam błonnik, przyswoisz mniej więcej 1% tego beta-karotenu. Natomiast kiedy wyciśniesz świeży sok z marchewki, jesteś w stanie przyswoić aż do 100% beta-karotenu, czyli odżywić swój organizm we właściwy sposób.


Dołączam link, gdzie możesz kupić bardzo dobrą wyciskarkę wolnoobrotową OMEGA Sana EUJ-707 https://www.odmladzanienasurowo.com/sana707. Użyj kodu rabatowego przy zakupie: OdmladzanieNaSurowo i uzyskaj 5% upustu.

lewatywa

Drugim krokiem jest lewatywa. Jest to taki pojemnik na wodę, który oczyszcza naszą drogę wydalniczą. Kiedy wprowadziłbym soki warzywno-owocowe do swojego ciała, mój organizm natychmiast rozpocząłby proces oczyszczania i uwolniłby toksyny do mojego ciała. Żeby uniknąć bólu głowy, stanów chorobowych czy złego samopoczucia, jak najszybciej wprowadziłbym lewatywę. Wiem, że to jest trudne, gdyż sam zbierałem się do lewatywy bardzo długo. Natomiast zbyt długo, ponieważ źle się czułem, bolała mnie głowa, miałem zawroty głowy. Agnieszka rozpoczęła szybko stosowanie lewatyw, a ja na początku nawet nie chciałem do tego podchodzić. W pewnym momencie się przekonałem, zacząłem wykonywać lewatywy regularnie i jestem bardzo zadowolony, ponieważ pozbyłem się uciążliwych objawów.




Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad tym jak zacząć, co zrobić na samym początku, żeby rozpocząć swoją drogę do długowieczności, jak również odżywić swoje ciało, zrzucić zbędne kilogramy to zastosuj dwa powyższe kroki: świeżo wyciskane soki warzywno-owocowe + lewatywa.


Twoje ciało Ci za to podziękuje!


Mam nadzieję, że Cię w jakiś sposób zainspirowałem. Jeśli tak, zostaw komentarz, podziel się tym wpisem z innymi, po to żeby wszyscy mogli skorzystać z tych informacji, żebyśmy mogli się odżywiać właściwie i rozpocząć swoją drogę do długowieczności.


 


17 339 wyświetleń5 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page