top of page

Plandemia Strachu - czy jak zarobić na zdrowych ludziach?

Zaktualizowano: 17 lut 2021

Plandemia Strachu - jeśli Bill i jego farmaceutyczna szajka pragnie tylko zarobić na sprzedaży szczepionek to pokazują nam jak zrobić to na wielką skalę!!!

mężczyzna z kartką

Plandemia Strachu w tym momencie ma swoje prawdziwe oblicze i pokazuje w jaki sposób można zarabiać na zdrowych ludziach! Wymyślono coś, co prawdopodobnie nie istnieje. W zasadzie od stycznia, mówię Ci o tym, żebyś uważał na te wszystkie fałszywe informacje. Na początku oczywiście byłem przez wiele osób okrzyknięty za wariata, durnia i osobę, która wymyśla jakieś rzeczy. Z czasem, z miesiąca na miesiąc Twoja świadomość rosła.


Zdaję sobie sprawę z tego, że ciężko było Ci uwierzyć, że wirusy mogą nie istnieć lub jeśli faktycznie istnieją to są w nas i nie stanowią żadnego zagrożenia. Trudno to sobie wyobrazić, ponieważ moje informacje, a informacje które dostajesz na co dzień z mediów to są dwa zupełnie odrębne światy, które trudno ze sobą połączyć. Przez lata programowano Cię, że istnieją choroby, przed którymi musisz się bronić, brać przeróżne tabletki, leczyć się, a tu przychodzi taki facet o imieniu Mariusz i razem z Agnieszką rozpoczynają projekt Odmładzanie Na Surowo. Zamiast mówić o warzywkach - mówią o zdrowiu. Zamiast mówić o tym, aby jeść więcej marchewek - opowiadają jak faktycznie wygląda nasze zdrowie i jak o nie zadbać. Natomiast nigdy nie zakładałem, że będę musiał w 2020 r. tyle czasu zainwestować w jedną wielką ściemę, która została zaimplantowana do naszych mózgów. Niestety bardzo dużo osób w nią wierzy. Wierzą w to, że rząd o nich zadba i kierunki, które zostały obrane są właściwe. Mam nadzieję, że Ty nie jesteś już taką osobą.


Jak zarobić na zdrowych ludziach?


Masz jakąś chorobę, która wcale nie wynika z tego, że coś Cię zaatakowało, tylko wynika z tego co i jak jesz, czy oczyszczasz swoje ciało. Farmacja nauczyła się na tym zarabiać pieniądze. Wymyślono smołę, ropę naftową, którą zamieniono na tabletki. Stworzono do tego cały przemysł. Wymyślono też wirusy, ponieważ nie można było znaleźć sposobu na to, jak zarabiać na zdrowych ludziach. Wystarczyło po prostu nastraszyć odpowiednio ludzi, żeby zaczęli zachowywać się jak nienormalni i wykonywali czynności, do których kieruje ich farmacja - strażnik „zaganiający owce do zagrody”.
Wygląd koronawirusa


Wszystkie obrazy wirusa, które znajdziesz w Internecie są obrazami wytworzonymi przez komputer i wyobraźnię grafików. Są to obrazy czegoś, co tak naprawdę nie wiadomo czy w ogóle istnieje. Tak wygląda to w komputerze i tak zostało zaimplantowane do naszych mózgów.

wirus niebieski

Przygotowali się również na to, żeby ludzie, którzy zaczną myśleć i szukać jak faktycznie wygląda koronawirus, mogli zobaczyć takie zdjęcia:

czarnobiałe kulki

Tak wygląda koronawirus czarno-biały, który ma jakieś wypustki, kropki, plamki itd.


Koronawirus na obrazkach jest przedstawiany w bardzo różny sposób. Nie mogą się zdecydować, jak ten koronawirus ma wyglądać. Wszystko zależy od tego, na co trafisz w komputerze, bo tak naprawdę nikomu nie zależy na tym, żeby zadbać o jeden właściwy obraz tego koronawirusa, bo to nie ma żadnego znaczenia. Ludzie przestraszeni, zabiegani, z „klapkami na oczach” nie zwracają uwagi na takie rzeczy. Nie wiem czy wiesz, ale pewnie z 90% społeczeństwa boi się i wierzy w te obrazki z komputera, liczby i wszelkie fikcje, które są przekazywane. Wierzy, że istnieją wirusy, że coś ich może zaatakować, że trzeba się przed tym bronić, w szczepionki i tą całą machinę zarabiania pieniędzy.Ludzie nie zastanawiają się, dlaczego koronawirus:


  1. Nie dotyczy zdrowych osób. Zdrowi ludzie nie umierają na powikłania związane z COVID-19. Zdrowi ludzie po prostu nie umierają! Oni nawet nie chorują. Choroba to oczyszczanie organizmu i tego nie trzeba wcale leczyć, tylko pozwolić naszemu organizmowi się oczyścić.

  2. Nie dotyczy dzieci. Nagle dzieci stały się tutaj obrazem zdrowia społeczeństwa. Jak to jest możliwe, że wirus wymyślony komputerowo, dotyka tylko poszczególnych grup społecznych i osób, które są chore?

  3. Nikt go nie widział. Nie wiadomo czy to jest czerwony wirus czy zielony, czy ma wypustki czy nie. Czy ktoś stworzył Tobie grafikę, która ma wyglądać ładnie czy ktoś stworzył Tobie grafikę, która ma wyglądać jak obraz z mikroskopu? Nikt się nad tym nie zastanawia.

  4. Nie ma "swoich objawów". Jak to możliwe, że choroba, która jest śmiertelna nie ma swoich objawów i potrzebuje testów? Jeśli coś jest śmiertelne, czy to nie jest tak, że powinno to być testem? Po co się badać na chorobę śmiertelną? Skoro jest śmiertelna to jest śmiertelna.


Koronawirus dotyka osób chorych, ale tak naprawdę te osoby, wcześniej czy później jeśli nie zadbają o swoje zdrowie to i tak umrą. Nie ma tu znaczenia, czy to będzie COVID-19, zawał, cukrzyca, wylew czy jakiś inny stan zdrowia, który niestety dotyka osoby, które źle się odżywiają, nie oczyszczają swojego organizmu i nie ćwiczą. Zdrowych ludzi COVID-19 nie dotyczy!Dlaczego to jest zatem problem, który musimy cały czas omawiać?


Problem ten za momencik zamknie nas na 6 miesięcy, bo nawet jeśli te informacje, które ukazują się w Internecie, że w okolicach 18 września zacznie się na nowo zamykanie granic, zamykanie nas w domach, zostaną wprowadzone godziny policyjne i armia na ulicach, która będzie bronić porządku to nawet jeśli są to fałszywe informacje to chyba na tyle jest to logiczne, że skoro na wiosnę, kiedy tych przypadków było naprawdę bardzo mało, a zamknięto nas w domu to jesienią sytuacja się powtórzy. Zakończy się nasze życie społeczne. Wszyscy stracimy wszystko co posiadamy w tym momencie - pieniądze, pracę, biznesy przez to, że ktoś po prostu chce zarobić na zdrowych ludziach.
Co to jest koronawirus?


  1. Plandemia medialno - polityczna. Jest to zaplanowana pandemia, czyli plandemia polityczno-społeczna.

  2. Przykrywka działań „za kurtyną”. Coś się dzieje „za kurtyną”, albo ktoś zarabia na zdrowych ludziach. Trzeba wszystko co jest tylko możliwe „wyrwać z naszych gardeł”. Tak zbudowany jest niestety świat.

  3. Wymysł wyobraźni i strachu. Wyobraźnia wszystkich osób, które tworzą obrazki w Internecie, te wszystkie liczby i media, które krzyczą całymi dniami o tym, że to jest pandemia. To jest wyobraźnia i strach. Strach przed śmiercią został tak mocno „włożony” w nasze głowy i nie daje nam czasu i możliwości na logiczne myślenie. My się nie zastanawiamy nad tym czy coś jest logiczne czy nie, tylko strach się liczy. Nosimy maseczki bo boimy się śmierci, a tak naprawdę większość osób nie zastanawia się czy ta maseczka coś daje czy może jest bardziej szkodliwa itd.

  4. "Nowy powód" sprzedaży leków. Sprzeda się bardzo dużo leków albo szczepionek. Jak ktoś sprzeda 8 mld szczepionek (za cenę np. 10 $ za sztukę) to przelicz sobie ile pieniędzy z niczego, zarobi farmacja, Bill Gates i cała szajka!

  5. Sposób zarobienia na zdrowych ludziach!!! Zarabianie na nielogicznie myślących ludziach, którzy kreują się strachem.Przestańmy testować, a skończy się pandemia.

testy na covid

Czy mamy wzrost zakażeń na nieistniejącą chorobę czy spadek w stosunku do marca?


Jeżeli popatrzymy na wykonane testy na koronawirusa w Polsce to można zauważyć, że w marcu stosunek liczby testów do wyników wyniósł ok. 4-5% i wtedy wygaszano pandemię.


Na przełomie lipca i sierpnia, nagle znowu pojawiły się zatrważające liczby, ale nie wiem czy wiesz i porównujesz wyniki z ilościami testów, które są przeprowadzane. Na przykład 4 sierpnia przeprowadzono aż 25 829 testów, gdzie wyniki pozytywne stanowiły zaledwie 2,6%.Liczby są oszukane. Przeprowadza się dziesięciokrotnie więcej testów, otrzymuje się dużo mniej wyników pozytywnych, ale podaje się w mediach, że jest dużo więcej zachorowań. To jest totalna manipulacja. Nie dajmy się zachorować i umrzeć na nieistniejącą chorobę. Nie dajmy się wprowadzić na statystyki. Osoby jakieś umierają i teraz pytanie jest kto tak naprawdę umiera? Wszystkie osoby, które umarły miały tzw. choroby współistniejące. To też nie są choroby.To są po prostu objawy niedożywienia i zatrucia ich organizmu. Teraz dopisano do tych chorych, naklejkę COVID-19 po to, żeby zarobić na zdrowych ludziach. Na tych, którzy myślą nielogicznie i boją się. Dlatego jest tyle strachu na świecie i można było odebrać nam wszystkie nasze prawa, ponieważ jeśli myślisz logicznie to jesteś w stanie zauważyć, że robi się kilkadziesiąt tysięcy testów dziennie co daje mizerny wynik pozytywny.Przygotuj się na to, że wszystko możesz stracić, ponieważ żeby można było zaszczepić 8 mld ludzi to trzeba ich „zapędzić do zagród”. To co się wydarzyło przez pierwsze 7 miesięcy tego roku, jak zniszczyliśmy gospodarkę, nasze życie społeczne to tego nie da się odbudować w pół roku czy w parę miesięcy. Jeśli faktycznie zakończy się tu i teraz, nie będzie gorzej, nie będzie więcej zniszczeń to przygotuj się, że przez najbliższe 5 do 15 lat będzie nam bardzo trudno, żeby odbudować to wszystko co mieliśmy do tej pory lub odbudować to w innej formie. Ja trochę liczę na to, że odbudujemy to w innej formie. Liczę na to, że ta pandemia przede wszystkim zlikwiduje całą szarą strefę, która niestety zarabia na naiwnych, nie logicznie myślących i przestraszonych zdrowych ludziach.


Pozostań zdrowy, nie daj się zaszczepić, nie daj się zachorować i zabić przez nieistniejącą chorobę.


Ona nie istnieje, nie ma takiej choroby.


Jest natomiast Plandemia Strachu.12 977 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Kommentar


Nie dam się zastraszyć. Mam już swoje lata/65/ nie boję się.

Po prostu NIE WIERZĘ w to coś co nawet nie zasługuje na nazwę.

Trzymam z Wami.


Gefällt mir
bottom of page