top of page

Podsumowanie wyzwania „Moje 90 Dni” – Spotkaj Nas na Witariadzie!

Dzisiejszego dnia kończy się nasze wyzwanie „Moje 90 Dni”! Czy możecie uwierzyć, jak szybko ten czas minął? To był niezwykły okres, pełen wyzwań, wzrostu i odkrywania naszego potencjału. Teraz, gdy spojrzymy wstecz na tę niezwykłą podróż, nie możemy się nie uśmiechać i czuć ogromnej wdzięczności za to, jak daleko doszliśmy...


wyzwanie Moje 90 Dni

Przez ostatnie trzy miesiące każdego dnia dawaliśmy z siebie wszystko, angażując się w intensywne działania mające na celu poprawę naszego zdrowia i samopoczucia. Wstawaliśmy o świcie, aby poświęcić czas na aktywność fizyczną, budować siłę i wytrzymałość. Nie było łatwo, ale nasza determinacja i silna wola pozwoliły nam pokonać własne ograniczenia i wznieść się na nowe wyżyny!


Następnie, przygotowywaliśmy zdrowe i pożywne śniadania, dbając o to, aby nasze ciała otrzymywały odpowiednią dawkę składników odżywczych. Zdawaliśmy sobie sprawę, że nasze nawyki żywieniowe mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie i funkcjonowanie organizmu. Dlatego świadomie wybieraliśmy zdrowe, odżywcze produkty, aby dostarczyć naszemu ciału to, czego naprawdę potrzebuje. Agnieszka przygotowała nam przepyszne przepisy, których mieliście okazję spróbować. Było pysznie, prawda?


Wieczorem zatrzymywaliśmy się na chwilę refleksji i zadumy. To był czas, w którym rozwijaliśmy nasz umysł, praktykowaliśmy medytację, czytaliśmy inspirujące książki i zgłębialiśmy tajniki naszej duchowości. Uczyliśmy się słuchać siebie, doceniać chwile spokoju i zrozumienia, które przynoszą nam te cenne praktyki. Poruszaliśmy różne ciekawe tematy, które dawały wiele do myślenia...


medytacja refleksja rozmyślanie

Ale to nie wszystko, co nas czekało w ramach tego wyzwania! Przeprowadziliśmy również oczyszczanie naszego organizmu z metali ciężkich, pasożytów i oczyszczanie wątroby. To były momenty, kiedy wkładaliśmy dodatkowy wysiłek w regenerację naszego ciała i przywrócenie mu zdrowia. Były to intensywne procesy, ale dzięki nim nasze ciała mogły oczyścić się z toksyn i odzyskać naturalną równowagę.


Teraz kiedy zamykamy ten rozdział „Moich 90 Dni”, chcielibyśmy zaprosić Was wszystkich na nadchodzący festiwal Witariada, który odbędzie się w dniach 21-23 lipca 2023 w Kawęczynie (30 min od Warszawy)! To będzie magiczny czas, kiedy spotkamy się osobiście i będziemy mogli podzielić się naszymi historiami, inspiracjami i sukcesami.


Dowiedz się więcej: www.witariada.com

Podczas Witariady będziemy kontynuować naszą podróż rozwoju osobistego i zdrowia.


Będziemy mieć okazję uczestniczyć w inspirujących wykładach prowadzonych przez znakomitych ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Będziemy mogli poznać innych ludzi, którzy, podobnie jak my, pragną żyć zdrowo i pełnią życia.


Na festiwalu będziemy czerpać z energii medytacji, ćwiczeń oddechowych, jogi i różnych form aktywności fizycznej. Będziemy pozwalać naturze otaczać nas swoim pięknem i inspiracją. To będzie czas, kiedy będziemy praktykować to, czego nauczyliśmy się podczas „Moich 90 Dni” i przekształcać nasze nauki w rzeczywistość.


A wieczorami?


Będziemy świętować nasze osiągnięcia na niesamowitych koncertach, tańcząc i bawiąc się razem. To będzie moment, kiedy będziemy celebrować naszą siłę, determinację i wytrwałość, które pozwoliły nam osiągnąć to, co teraz możemy świętować.


Nie możemy się doczekać, aby spotkać się z Wami na Witariadzie i spędzić niezapomniane chwile razem. Będzie to wyjątkowa okazja, aby podzielić się naszymi historiami, wzajemnie się inspirować i kontynuować naszą drogę rozwoju osobistego i zdrowia.


Dziękujemy Wam wszystkim za Wasze zaangażowanie, wsparcie i inspirację podczas „Moich 90 Dni”. Wasza obecność i zaangażowanie miały kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy i nie możemy się doczekać, co przyniesie przyszłość.


Do zobaczenia na Witariadzie!


571 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page