top of page

Pozbyłem się alergii. Zobacz jakie to proste!

Zaktualizowano: 17 lut 2021

Przez co najmniej 30 lat swojego życia, miałem niesamowitą alergię na mnóstwo rzeczy. Największą na roztocza, kurz, pyłki traw, pyłki drzew i różnego rodzaju pokarmy.


Zobacz, jak tych kilka szalenie prostych kroków, sprawiło, że alergie zniknęły raz na zawsze.

katar sienny

Jak przejawiała się u mnie alergia?


Byłem strasznie chorowitym dzieckiem. Ciągle miałem przeziębienia, anginy, zapalenia górnych dróg oddechowych itd. Lekarze przepisywali antybiotyk za antybiotykiem. Myślałem, że z tego wyrosnę, ale niestety to wszystko ze mną podróżowało do dorosłych lat. Ciągle zapłakany, ciągle miałem swędzące i piekące oczy, kłopoty z oddychaniem i wieczny katar. Było to strasznie męczące i uniemożliwiało normalne funkcjonowanie.
W jaki sposób próbowaliśmy wyleczyć alergię?


Najpierw oczywiście pojawiły się antybiotyki, sterydy i różnego rodzaju chemiczne sposoby odzyskania zdrowia. To wszystko oczywiście nie działało!


Później pojawiły się bardziej alternatywne sposoby i przez wiele lat zaprzyjaźniłem się z homeopatią. Leki homeopatyczne to takie granulki albo kropelki, zawierające pewną energię, która ma na nas zadziałać.Był taki moment, że homeopatia w jakiś sposób chyba mi pomogła, niestety nie w 100%. Nadal pojawiały się różne objawy alergii, z którymi ciężko było żyć.

pyłki

Do momentu, kiedy miałem mniej więcej 35-37 lat. Znalazłem wtedy odpowiednie informacje, które pozwoliły mi pozbyć się alergii raz na całe życie!


Mogę już tak stwierdzić, ponieważ już od 7 lat w zasadzie nie mam żadnych alergii.
W jaki sposób pozbyłem się alergii raz na zawsze?


Po pierwsze potrzebowałem zrozumieć, że tak naprawdę najbardziej uczulającym pokarmem na świecie dla człowieka jest mleko i wszelkie jego pochodne (sery, masło, twarożki itd.). Nasze ciało nie przyjmuje mleka obcego zwierzęcia! Jak wyeliminowałem mleko ze swojego jadłospisu, było już o niebo lepiej.


Następną grupą pokarmów, która najbardziej uczula jest gluten, czyli wszelkiego rodzaju chleby, bułki, makarony, pizze itd. Wszystko co powstaje z pieczonego ziarna. Po wyeliminowaniu glutenu ze swojej diety, było już praktycznie idealnie. Większość objawów alergii zniknęło. Jednak od czasu do czasu, na skórze pojawiały się jeszcze dodatkowo jakieś plamy czy zaczerwienienia.


Do momentu, kiedy wyeliminowałem mięso! Trzeci najbardziej uczulający pokarm na naszej ziemi.


Wyeliminowałem te trzy rzeczy ze swojego jadłospisu i wszelkie alergie zniknęły!

nabiał z krzyżykiem

Dodatkowo dowiedziałem się w tym samym czasie, że oprócz tych najbardziej alergizujących pokarmów to trzeba zrobić dwie rzeczy dla swojego organizmu.


Po pierwsze - trzeba było oczyścić wątrobę.


Jak oczyścić wątrobę?


Wystarczyło zacząć jeść gorzkie pokarmy, które pobudzają wątrobę do oczyszczania.


W tym samym czasie, kiedy odstawiliśmy te trzy pokarmy, Agnieszka zaproponowała nam dietę 5 przemian. Jest to dieta chińska, w której wykorzystuje się 5 smaków. Jednym z tych smaków jest właśnie smak gorzki. To był moment, kiedy wprowadziliśmy gorzkie smaki do naszego życia. Wątroba zaczęła się oczyszczać i wyrzucać toksyny z siebie.


Drugą rzeczą, którą zrobiłem to zakwasiłem swój żołądek. Zacząłem spożywać ocet jabłkowy niepasteryzowany, 15 minut przed każdym posiłkiem.


Pomogło to również zlikwidować alergie na zawsze.
Teraz rada dla Ciebie.


Wszelkie tabletki, antybiotyki, również homeopatyczne leki - dla mnie nie zadziałały. Przez 30 lat swojego życia się męczyłem.

czyszczenie nosa

Jest to takie proste, że aż się nie chce wierzyć, że naprawdę działa. Nasze ciało jest proste i fajnie funkcjonuje. Nie potrzebuje przeszkadzania żadnymi lekami i masą różnych niestworzonych rzeczy. Potrzebuje bardzo prostych rzeczy.


Sam się przekonaj, że to naprawdę działa!


 


16 951 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page