top of page

Regina Bukowska nowy członek naszego fantastycznego zespołu

Zaktualizowano: 17 lut 2021

Celem i misją naszej działalności na blogu, YouTube i Facebooku jest pomaganie ludziom w odzyskiwaniu zdrowia i sprawnego ciała. Na przekazywanie wiedzy poświęciliśmy dużo czasu , nakręciliśmy ponad tysiąc filmów w tematyce zdrowia. Zorganizowaliśmy kilka spotkań na żywo z naszą społecznością . Surowe życie i Vitariada to niezwykły czas kiedy mogliśmy się spotkać i poznać.


Jednak czas jaki obecnie nastał uświadomił nas, że musimy rozszerzyć zakres naszego działania. Dlatego zdecydowaliśmy się stopniowo powiększać nas zespół o kolejne wspaniałe osoby.


Dlatego pragniemy oficjalnie przywitać w naszym zespole wspaniałą kobietę. Kreatorkę stylu i wizerunku. Jak samo mówi o sobie ,,Ogromną satysfakcję sprawia mi doradzanie kobietom w kwestii zmian ich wizerunku. Jest to wspólna podróż, której efektem jest przebudzona, piękna i pełna pozytywnej energii kobieta, która cieszy się każdym aspektem siebie i potrafi świadomie, a także twórczo kształtować swoje otoczenie. Takie transformacje i projekty są dla mnie źródłem ogromnej radości”

energia kobiet

Regina Bukowska to największy ekspert od wizerunku i stylu jakiego mieliśmy okazje poznać. Jej wiedza jest doceniana przez wielu przedsiębiorców, którzy dzięki udziale w jej kursach zmienili swój wizerunek i niejednokrotnie zwiększyli swoje dochody. Nie bez powodu powstało powiedzenie ,,Jak Cię widzą, tak Ci płacą " Prowadzi ona również prywatne konsultacje na których pomaga uporządkować uczestnikom szafy, dobrać odpowiednie do okazji stylizacje, a nawet poświęca czas na wspólne zakupy.


Jednak jej pasja nie wzięła się z niczego. Od najmłodszych lat interesowało ją projektowanie ubrań. W wieku 13 lat zarabiała swoje pierwsze pieniądze na kreacjach które sama zaprojektowała. Dlatego idąc za głosem serca ukończyła Szkołę Projektowania i Stylizacji Ubioru we Wrocławiu. W związku z tym że drzemie w niej dusza artysty Regina ukończyła również Policealnej Szkole Reklamy – fotografia reklamowa we Wrocławiu. Na tym jednak nie ukończyła swojej edukacji. Ukończyła wiele szkoleń i kursów, wszystko po to aby stać się ekspertem w swojej branży. Zdecydowanie osiągnęła swój cel !


Regina poza dbaniem o wizerunek, zajmuje się również szkoleniami z budowania relacji między ludzkich .Jest również autorką bloga TIME FOR DETOX w którym dzieli się z czytelnikami zasadami i efektami oczyszczania organizmu, na który serdecznie zapraszamy. Jest również organizatorką weekendowych turnusów oczyszczających, które cieszą się dużym zainteresowaniem, a uczestnicy bardzo chętnie dzielą się swoimi pozytywnymi efektami oczyszczania.


Regina stała się częścią naszego zespołu przy okazji detoxu, który prowadziła dla całej społeczności odmładzania na surowo.

Regina Bukowska

Jej niezwykłe energia i profesjonalizm spotkał się z niesamowitym odbiorem naszej społeczności, dlatego tym bardziej cieszymy się, że postanowiła zostać w na dłużej. Wszystko po to by dzielić się z nami swoją jakże obszerną wiedzą.


Jeśli chcesz zacząć dzień z niesamowitą energią i przy tym otrzymać trochę praktycznej wiedzy to zapraszamy SZKLANECZKĘ SOKU Z REGINĄ. Krótkie live w których Regina dzieli się swoją praktyczną wiedzą odbywają się na kanale W CZASACH PRÓBY codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 7:10 na które gorąco Cię zaprasza.


Oprócz współpracy z nami Regina prowadzi również różnego rodzaju szkolenia online, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ludzie wydają tysiące aby uczyć się od ekspertki.


W związku z tym, że jak wspomnieliśmy misją naszego projektu jest pomaganie innym, Regina również zorganizowała kurs dla naszej społeczności. Kurs ,,Zbudować swój nowy wizerunek: dla siebie, dla domu, dla świata." Odbędzie się 29.11 od 16:00 - 20:00.


Na tym kurie będą poruszone tematy miedz innymi


1. PORZĄDKÓW W SZAFIE

2. MINIMALIZM W DOMU I W UBRANIACH:

3. KOLORY I WZORY ICH WPŁYW NA SAMOPOCZUCIE


Jeśli masz ochotę to zarezerwuj sobie miejsce na kurs już w tą niedzielę:


Obiecujemy, że to będą wspaniale spędzone 4 godziny!

5280 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page