• odmladzanienasurow

Regina Bukowska nowy członek naszego fantastycznego zespołu

Aktualizacja: lut 17

Celem i misją naszej działalności na blogu, YouTube i Facebooku jest pomaganie ludziom w odzyskiwaniu zdrowia i sprawnego ciała. Na przekazywanie wiedzy poświęciliśmy dużo czasu , nakręciliśmy ponad tysiąc filmów w tematyce zdrowia. Zorganizowaliśmy kilka spotkań na żywo z naszą społecznością . Surowe życie i Vitariada to niezwykły czas kiedy mogliśmy się spotkać i poznać.


Jednak czas jaki obecnie nastał uświadomił nas, że musimy rozszerzyć zakres naszego działania. Dlatego zdecydowaliśmy się stopniowo powiększać nas zespół o kolejne wspaniałe osoby.


Dlatego pragniemy oficjalnie przywitać w naszym zespole wspaniałą kobietę. Kreatorkę stylu i wizerunku. Jak samo mówi o sobie ,,Ogromną satysfakcję sprawia mi doradzanie kobietom w kwestii zmian ich wizerunku. Jest to wspólna podróż, której efektem jest przebudzona, piękna i pełna pozytywnej energii kobieta, która cieszy się każdym aspektem siebie i potrafi świadomie, a także twórczo kształtować swoje otoczenie. Takie transformacje i projekty są dla mnie źródłem ogromnej radości”

Regina Bukowska to największy ekspert od wizerunku i stylu jakiego mieliśmy okazje poznać. Jej wiedza jest doceniana przez wielu przedsiębiorców, którzy dzięki udziale w jej kursach zmienili swój wizerunek i niejednokrotnie zwiększyli swoje dochody. Nie bez powodu powstało powiedzenie ,,Jak Cię widzą, tak Ci płacą " Prowadzi ona również prywatne konsultacje na których pomaga uporządkować uczestnikom szafy, dobrać odpowiednie do okazji stylizacje, a nawet poświęca czas na wspólne zakupy.


Jednak jej pasja nie wzięła się z niczego. Od najmłodszych lat interesowało ją projektowanie ubrań. W wieku 13 lat zarabiała swoje pierwsze pieniądze na kreacjach które sama zaprojektowała. Dlatego idąc za głosem serca ukończyła Szkołę Projektowania i Stylizacji Ubioru we Wrocławiu. W związku z tym że drzemie w niej dusza artysty Regina ukończyła również Policealnej Szkole Reklamy – fotografia reklamowa we Wrocławiu. Na tym jednak nie ukończyła swojej edukacji. Ukończyła wiele szkoleń i kursów, wszystko po to aby stać się ekspertem w swojej branży. Zdecydowanie osiągnęła swój cel !


Regina poza dbaniem o wizerunek, zajmuje się również szkoleniami z budowania relacji między ludzkich .Jest również autorką bloga TIME FOR DETOX w którym dzieli się z czytelnikami zasadami i efektami oczyszczania organizmu, na który serdecznie zapraszamy. Jest również organizatorką weekendowych turnusów oczyszczających, które cieszą się dużym zainteresowaniem, a uczestnicy bardzo chętnie dzielą się swoimi pozytywnymi efektami oczyszczania.


Regina stała się częścią naszego zespołu przy okazji detoxu, który prowadziła dla całej społeczności odmładzania na surowo.

Jej niezwykłe energia i profesjonalizm spotkał się z niesamowitym odbiorem naszej społeczności, dlatego tym bardziej cieszymy się, że postanowiła zostać w na dłużej. Wszystko po to by dzielić się z nami swoją jakże obszerną wiedzą.


Jeśli chcesz zacząć dzień z niesamowitą energią i przy tym otrzymać trochę praktycznej wiedzy to zapraszamy SZKLANECZKĘ SOKU Z REGINĄ. Krótkie live w których Regina dzieli się swoją praktyczną wiedzą odbywają się na kanale W CZASACH PRÓBY codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 7:10 na które gorąco Cię zaprasza.


Oprócz współpracy z nami Regina prowadzi również różnego rodzaju szkolenia online, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ludzie wydają tysiące aby uczyć się od ekspertki.


W związku z tym, że jak wspomnieliśmy misją naszego projektu jest pomaganie innym, Regina również zorganizowała kurs dla naszej społeczności. Kurs ,,Zbudować swój nowy wizerunek: dla siebie, dla domu, dla świata." Odbędzie się 29.11 od 16:00 - 20:00.


Na tym kurie będą poruszone tematy miedz innymi


1. PORZĄDKÓW W SZAFIE

2. MINIMALIZM W DOMU I W UBRANIACH:

3. KOLORY I WZORY ICH WPŁYW NA SAMOPOCZUCIE


Jeśli masz ochotę to zarezerwuj sobie miejsce na kurs już w tą niedzielę:

https://www.naszaspolecznosc.com/regina-kurs-wizerunku


Obiecujemy, że to będą wspaniale spędzone 4 godziny!

4,661 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie