top of page

Sulforafan – magiczny składnik kapustnych, ratunek dla chorych na Autyzm!

Zaktualizowano: 18 lut 2021


Parę tygodoni temu dzieliliśmy się z Wami magicznym związkiem powstałym w kiełkach brokułów, jarmużu, jak również w innych warzywach kapustnych.

pomidory z kiełkami

Związek ten w niesamowity sposób zatrzymuje rozwój komórek nowotworowych, jak również pomaga naszej wątrobie w procesie utylizacji odpadów.


Dzisiaj kolejny fantastyczny powód aby zwrócić uwagę na Sulforafan. Otóż naukowcy ze Szpitala Dziecięcego MassGeneral i Uniwersytetu Medycznego Johna Hopkinsa (USA) przeprowadzili badanie, w którym okazało się jak ważne może okazać się spożywanie warzyw kapustnych, głównie brokułów na zdrowie osób z tzw zaburzeniem autystycznym.


Naukowcy tłumaczą, że Sulforafan w naturalny sposób chroni komórki organizmu przed uszkodzeniem DNA i zapaleniem wywoływanym przez stres oksydacyjny charakterystyczny dla osób z autyzmem.


Jest to szalenie trudny objaw dysfunkcji naszego organizmu i większość osób, jak również ich rodziny przechodzą to szalenie ciężko, stąd każde nawet najmniejsze światełko w tunelu jest dla tych osób prawdziwym darem.


Wyniki badań są TUTAJ


Sulforafan – ale oczywiście tylko w naturalnej formie może okazać się wspaniałym antidotum na część naszych problemów, chociaż jak zawsze pragniemy podkreślić, że najpierw powinniśmy przestać robić to co może powodować niepożądane objawy w naszych organizmach, a nie szukać tylko rozwiązań nie zmieniając naszego trybu życia…


Najbardziej zaciekawił nas jednak wpis:


„Badania krytykowało wielu innych naukowców, ponieważ dziwne wydaje się leczenie tak skomplikowanego schorzenia tylko warzywem?”


No tak, bo przecież kto by dzisiaj patrzył w kierunku natury, skoro są przecież tak skuteczne leki, które w 100% leczą wszystkich pacjentów na świecie z autyzmu?! Masakra, gdzie i kiedy my żyjemy!


My oczywiście pragniemy dodać do tego szalenie ważny element, który jest niestety bardzo często pomijany w tych badaniach, a został juz niejednokrotnie potwierdzony, że świeżo wyciskane soki czy to z kiełków, czy z warzyw kapustnych dostarczają nam Sulforafan, jak również inne szalenie istotne związki odżywcze natychmiast, bez żadnych strat i wydatkowania zbędnej energii aby je pobrać. Natura się nie myli, ale degeneracja upraw wymusiła na nas konieczność wprowadzenia maszyn do sokowania, abyśmy mogli ze słabszych zbiorów pobrać nawet do 100% życiodajnych wartości.


Podziel się koniecznie z kimś, kto ma kogoś z autyzmem.

Dziękujemy!


2329 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1件のコメント


super pozdrawiam z usa

いいね!
bottom of page