top of page

Szok! Jedyny „lekarz” na Boreliozę?! Zobacz koniecznie!

Zaktualizowano: 17 lut 2021

Borelioza to wiele różnych objawów w naszym organizmie. Konwencjonalny sposób leczenia antybiotykami nie działa zupełnie, a wręcz przeciwnie - pogarsza sytuację. Dlaczego tak się dzieje?

kleszcz

 • Na boreliozę nie ma lekarstwa. Jedynym lekarstwem jest Twoje ciało, czyli tzw. system immunologiczny.


 • Borelioza nie pochodzi od kleszcza. Większość osób, które ma boreliozę, nigdy nie miało ukąszenia od kleszcza! Jedyny powód, dla którego można by było uważać, że kleszcz przenosi boreliozę jest taki, że w naszym organizmie znajdują się bakterie, które czekają na to, żeby się uaktywnić i kleszcz może być właśnie tym elementem, który je uaktywni.


Jakie są objawy boreliozy?

Jest ponad 100 różnego rodzaju objawów, od bólu mięśni, kości, zmian na skórze, gorączki, osłabienia. Osoby, które zajmują się medycyną naturalną, twierdzą i mają na to dowody, że nasze ciało jednocześnie wytwarza boreliozę, ale też jednocześnie samo się leczy.


Jak wspomóc system immunologiczny?

Wszelkie elementy w Twoim organizmie mogą być uleczone tylko przez Twój organizm. To nasz system immunologiczny decyduje o tym, czy jesteśmy zdrowi czy nie.1. Żadne głodówki, żadne posty, diety nie działają.

W przypadku boreliozy, nie potrzebujemy jeszcze bardziej wychładzać swojego ciała. Ważne jest utrzymanie stałej temperatury w tym okresie.


2. Unikaj również zimnych napojów, aby nie wychładzać organizmu.


3. Witaminy, słońce, spokój.

Będziemy potrzebowali dużo naturalnych witamin, aby wspomóc system immunologiczny. Potrzebujemy również dużo słońca i spokoju, ponieważ emocje będą miały ogromne znaczenie na przebieg choroby.


Jeżeli chcesz zobaczyć, jaki jest nasz stosunek do sztucznych witamin to obejrzyj filmik:

możliwa borelioza

Gdy podejrzewasz u siebie boreliozę to warto byłoby zrobić badania w tym kierunku, żeby wiedzieć. Jeżeli one potwierdzą Twoje przypuszczenia, wtedy lekarz zapewne przepisze Ci antybiotyk. Zachęcam Cię do tego, żebyś to rozważył! Antybiotyk nie wybiera jakie bakterie zabije, on zabija wszystko!


Natomiast nam jest potrzebny system immunologiczny, który składa się właśnie z tych bakterii, z którymi działamy w symbiozie.


Co będzie pomocne w przypadku boreliozy?


 • czosnek - od 6 do 8 ząbków czosnku dziennie,

 • cebula - do jedzenia, ale można również połączyć w soku z cytryną - 1 cytryna + 0,5 cebuli. Nie wszyscy będą go lubić, ale to jest sok, który wspomoże system immunologiczny.

 • chlorella,

 • gruszki,

 • grzyby na surowo (np. pieczarki, boczniaki),

 • kompleks witamin z grupy B w postaci płatków drożdżowych nieaktywnych. Warto zwrócić uwagę na to, aby płatki były bez dodatku sztucznych witamin z grupy B.


Czego unikać?

 • nabiału - będzie on traktowany przez Twój organizm jako najeźdźca i jeszcze bardziej będzie osłabiał system immunologiczny,

 • cukru - jakichkolwiek pokarmów, które powstają z cukru i tych, które mogą mieć ukryty cukier (przetworzonych przez przemysł),

 • glutenu,

 • wszelkich przetworzonych zbóż.


Istotne jest, aby dodatkowo nie atakować swojego ciała, aby mogło zająć się boreliozą.

borelioza odżywianie

Warto zadbać o emocje.

Z tymi emocjami to łatwo powiedzieć, a trudniej jest zrobić. Dlatego w Projekcie od samego początku mówimy o medytacjach, oddechu, spokoju, spacerach. Cały czas pragniemy zachęcić Cię do zmiany emocji, które zdecydują o tym, czy będziesz zdrowy czy nie.


Emocje, które najmocniej wpływają na boreliozę:


 • strach,

 • żal,

 • depresja.


Emocje, które będą wspierać system immunologiczny i pozbywanie się boreliozy:


 • wdzięczność za to co mamy - nawet, kiedy wydaje nam się, że cały świat nam się zawalił to zawsze są rzeczy, za które można być wdzięcznym, np. za to, że oddychamy.


 • radość - ktoś kiedyś powiedział, że nie da się być smutnym i podskakiwać biegnąc przez pokój. Przetestuj sam! Jak jesteś zły, przebiegnij się z jednego końca pokoju na drugi podskakując, a na koniec jeśli nie zaczniesz się jeszcze uśmiechać to zacznij kręcić pupą na lewo i prawo. Wtedy zmieniasz swój stan ze złości na radość!


Nie ma lekarstwa na boreliozę. Borelioza to nie jest jedna rzecz, a skład ponad 100 różnego rodzaju objawów. Będą one wynikać głównie z tego, że mamy osłabiony system immunologiczny i nie potrafimy sobie poradzić z jakimiś bakteriami, które czekają na okazję, aż będziemy czuli się źle i będą mogły zaatakować.


Ważne, żeby wspierać całą florę bakteryjną, od której będzie zależało Twoje wyzdrowienie. To Twoja flora bakteryjna zdecyduje, kiedy wyjdziesz z boreliozy. Czy to będzie 7 dni czy 12 tygodni, ale to Ty podejmiesz decyzję co i jak zrobisz!

 


14 637 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment


Super są te obrazki na każdym wpisie na blogu, które zawierają w pigułce np. tak jak tutaj co należy jeść, a co unikać przy boleriozie. Czytam każdy wpis na blogu, nawet jeśli nie dotyczy mnie, bo udostępniam potrzebującym znajomym i rodzinie, a te obrazki to fajna ściągawka i każdą pobieram na telefon. Pozdrawiam Agnieszkę, dobra robota!

Like
bottom of page