top of page

Szok! W Polsce to kamuflują przez niewiedzę: Mleko krowie to biała śmierć!

Zaktualizowano: 17 lut 2021

Dzieci bardzo często chorują na zapalenie oskrzeli, płuc, ucha - natomiast lekarze przepisują antybiotyki czy sterydy, które tylko pogarszają sprawę. A może warto po prostu odstawić mleko i cały nabiał? Dlaczego w Polsce nikt o tym nie mówi, że mleko i nabiał nam szkodzą?!


Na zachodzie od lat już wiadomo, że mleko szkodzi, jest trucizną i powinno się je w całości wyeliminować. W Polsce jednak nadal blokuje się tą wiadomość.

Mleko krowie

Cały nabiał jest silnie śluzotwórczy i powoduje wiele chorób przewodu pokarmowego, alergie, problemy z pamięcią, zatokami, oddychaniem. Dzieciom powinno być zabronione podawanie mleka krowiego! Wszystkie ssaki po urodzeniu piją wyłącznie mleko mamy, każde mleko jest przystosowane do danego gatunku ssaka. Tylko ludzie zaczęli pić mleko od krowy! Gdzie tu logika?


Martwisz się o wapń?


A czy koń lub krowa wchodzą do sklepu i kupują sobie wapń? Wapń najbardziej przyswajalny jest z roślin, a nie od krowiego mleka. To jest jeden wielki mit, który niestety nadal nam się wmawia. Mleko, wbrew powszechnemu mniemaniu, nie wzmacnia kości, ale je osłabia!

prawda o krowim mleku

Jedynym wyjątkiem, który może być dla nas pożyteczny jest serwatka z mleka zsiadłego, ponieważ tam znajdują się Lactobacillusy i bakterie, regulujące przewód pokarmowy.


Czym zastąpić nabiał?


Niczym nie zastępować! Wszystkie zwierzęta i ssaki, niczym nie zastępują mleka po zakończeniu okresu noworodkowego, dlaczego my mamy to robić? Postawmy na rośliny, orzechy, nasiona, a zyskamy zdrowie.


MLEKO to BIAŁA ŚMIERĆ.


 

25 468 wyświetleń2 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page