top of page
  • ONS

To są jedyne węglowodany, które nie wpływają na insulinę!?


Poznaj jedyny rodzaj węglowodanów, który nie ma wpływu na insulinę! Taki, który nie powoduje tycia, a wręcz ma piorunujący wpływ na odchudzanie. Rodzaj węglowodanów, który powstrzymuje rozwój nowotworów, cukrzycy, zawału i wielu innych chorób.

Insulina to hormon, który buduje tłuszcz w organizmie, przez co tyjemy i chorujemy. Jednocześnie jest to bardzo korzystny hormon ratujący życie. Przenosi problem na później – wybiera glukozę z układu krwionośnego i zamienia w tłuszcz. Można powiedzieć, że insulina to hormon, który powoduje tycie, ale też utrudnia zgubienie kilogramów.


Jakie to jedyne węglowodany, które nie mają wpływu na insulinę?


Błonnik to jedyny rodzaj węglowodanów, który nie ma wpływu na insulinę.


Problemem jednak jest to, że błonnik często spożywamy z innymi węglowodanami (tj. pieczywo, makarony, ciastka), które mają już znaczący wpływ na insulinę i nasze zdrowie.


Jak zatem oddzielić dobry błonnik od węglowodanów, które źle wpływają na organizm?


A co Ty na to, żeby całkowicie je odstawić?


Warzywa i owoce to jest ten rodzaj błonnika, którego potrzebujemy!


Potrzebujemy błonnika nie skrobiowego warzywnego, owocowego, z nasion, pestek i orzechów.


Pestki i orzechy to głównie tłuszcze, a tłuszcze też nie mają wpływu na insulinę i bardzo są dla nas korzystne. Tak jak owoce i warzywa jedzone w całości oraz świeżo wyciskane soki warzywne.

My w ten sposób się odżywiamy i każdego dnia czujemy się coraz lepiej. Jesteśmy zdrowi, mamy mnóstwo energii i chce nam się żyć!


Jeśli będziesz w ten sposób jeść warzywa i owoce, to będzie to miało korzystny wpływ na Twoje ciało, ale też nie będzie wybijać Cię z diety ketogenicznej, jeżeli na niej jesteś.14 258 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page