top of page

Totalna biologia – odkryj, jak emocje wpływają na Twoje geny i zdrowie!

Czy wiesz, co to jest totalna biologia? To metoda, która pozwala nam zrozumieć działanie organizmu z biologicznego punktu widzenia. Według totalnej biologii każda choroba ma swoje podłoże w psychice i jest wynikiem konfliktu biologicznego, który głęboko dotyka daną osobę.


totalna biologia

Totalna biologia pokazuje, że nie jesteśmy skazani na to, co odziedziczyliśmy po naszych przodkach, ale możemy zmieniać nasze geny i zdrowie poprzez nasze środowisko i styl życia. Totalna biologia daje nam nadzieję i odpowiedzialność za nasze życie.


Totalna biologia ma wiele implikacji dla naszego zdrowia, ciała i umysłu. Oto kilka z nich:


Totalna biologia pomaga nam zapobiegać i leczyć choroby


Badania pokazują, że wiele chorób, takich jak cukrzyca, nowotwory, alergie czy depresja, ma podłoże epigenetyczne. Oznacza to, że nie są one spowodowane przez błędy w naszych genach, ale przez zmiany w ich ekspresji spowodowane przez czynniki środowiskowe i emocjonalne. Dzięki totalnej biologii możemy odkryć te czynniki i wpływać na nasze geny w pozytywny sposób. Możemy to robić poprzez zdrowe odżywianie, aktywność fizyczną, medytację, unikanie stresu i toksyn i wiele innych sposobów.


Totalna biologia poprawia naszą sprawność fizyczną i psychiczną


Badania pokazują, że totalna biologia wpływa na naszą siłę, wytrzymałość, pamięć, inteligencję i kreatywność. Oznacza to, że możemy poprawiać nasze umiejętności i zdolności poprzez trening naszych genów i emocji. Możemy to robić poprzez ćwiczenia fizyczne i umysłowe, które stymulują nasze geny do produkcji białek i enzymów odpowiedzialnych za naszą sprawność. Możemy także wpływać na nasze geny poprzez pozytywne myślenie, afirmacje i wizualizacje, które zmieniają naszą chemię mózgową i genową.


totalna biologia emocje

Totalna biologia wpływa na nasze potomstwo


Badania pokazują, że totalna biologia jest dziedziczna. Oznacza to, że nie tylko przekazujemy naszym dzieciom nasze geny, ale także nasze zmiany epigenetyczne i emocjonalne. Dzięki totalnej biologii możemy wpływać na zdrowie i los naszych dzieci i wnuków poprzez nasze wybory i nawyki. Możemy to robić poprzez dbanie o nasze zdrowie przed i w trakcie ciąży, karmienie piersią, pielęgnowanie emocjonalne i edukację.

Totalna biologia jest więc nie tylko nauką o genach, ale także nauką o życiu. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o totalnej biologii i innych tematach związanych ze zdrowiem, żywieniem, rozwojem osobistym i duchowym, zapraszamy Cię na Witariadę - największy festiwal witariański na świecie!


Witariada to trzydniowe wydarzenie, które odbędzie się w dniach 21-23 lipca 2023 w Gościńcu Wiecha w Kawęczynie koło Warszawy


To nie tylko festiwal, to także społeczność ludzi, którzy chcą się uczyć, tworzyć i dzielić się swoją wiedzą i kreatywnością.


Festiwal Witariada to nie tylko festiwal, to niezwykła podróż w głąb siebie i swoich korzeni. To podróż, która zmieni Twoje życie na lepsze:


  • Nauczysz się nowych rzeczy, które pomogą Ci poprawić swoje zdrowie, ciało i umysł.

  • Odkryjesz nowe możliwości i talenty, które pozwolą Ci realizować swoje marzenia.

  • Znajdziesz nowy sens i cel w swoim życiu.

  • Zdobędziesz nową energię i motywację do działania.

  • Znajdziesz nowych przyjaciół, którzy będą Cię wspierać i inspirować.

  • Doświadczysz niesamowitych chwil i wspomnień, które zapamiętasz na całe życie.


Jeśli chcesz przeżyć tę niezwykłą podróż, nie zwlekaj ani chwili dłużej i kup swój bilet na Festiwal już dziś!


Aby to zrobić, wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową: www.witariada.com i wybierzesz odpowiedni dla siebie pakiet. Możesz wybrać między biletem weekendowym, który obejmuje dwa dni festiwalu (sobota i niedziela), a biletem trzydniowym, który obejmuje cały festiwal (piątek, sobota i niedziela).


Po dokonaniu zakupu otrzymasz bilet elektroniczny na swój adres e-mail. Bilet ten będziesz musiał okazać przy wejściu na teren festiwalu i wymienić go na opaskę na rękę. Bilet jest imienny i nie podlega zwrotowi ani przeniesieniu na inne wydarzenie.


Jeśli masz jakieś pytania lub problemy techniczne związane z zakupem biletu, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowe.


Nie zapomnij też polubić naszego profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/festiwalwitariada


I dołączyć do naszej grupy: https://www.facebook.com/groups/409246409881426


Tam będziemy informować Cię o wszystkich aktualnościach i atrakcjach związanych z naszym festiwalem.


Nie możemy się doczekać, aby Cię poznać i spędzić z Tobą niezapomniane chwile!


Do zobaczenia na Festiwalu Witariada 2023!1251 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page