top of page

Wi-Fi szkodzi!! Ale to już wiesz! To jak sobie pomóc?

Zaktualizowano: 17 lut 2021

Coraz więcej osób straszy nas szkodliwym działaniem telefonów komórkowych, Internetu czy komputerów, ale tak naprawdę niewiele osób mówi o tym w jaki sposób możemy się przed tym uchronić.

wifi

Pragnę się dzisiaj z Tobą podzielić dwoma fajnymi sposobami, jakie my stosujemy. Pozwalają nam one pozbyć się szkodliwych fal, które mogą na nas działać.Prześcieradło uziemiające


Pierwszym sposobem jest prześcieradło uziemiające, na którym śpimy. Jest to specjalna srebrna nitka podłączona do kabla, który wychodzi na zewnątrz i jest wpięty w ziemię. W ten sposób się uziemiamy. Jest taka możliwość, że jeśli masz uziemienie u siebie w gniazdku to możesz się podłączyć bezpośrednio do gniazdka. Naprawdę poczujesz różnicę! Kiedy siedzimy na prześcieradle i trzymamy np. komputer na kolanach to czujemy malutkie wyładowania elektroniczne. Stąd wiemy, że to działa!Chodzenie boso

Drugim sposobem jest oczywiście chodzenie boso 20-30 minut dziennie. Wystarczy, że zdejmiesz buty, przejdziesz się boso niezależnie od tego czy jest zima czy lato, czy masz trawnik czy kawałek chodnika. Chodzi o to, żeby połączyć się z ziemią.

chodzenie boso

Niestety założyliśmy buty, oddzieliliśmy się od ziemi i powstaje w naszym ciele mnóstwo różnego rodzaju zapaleń, chorób. A wystarczy, że codziennie przejdziemy się boso, żeby rozładować jony dodatnie i problem zniknie.


Wypróbuj jak to zadziała na Ciebie!

 

10 891 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment


Excellent informacje! Dzieki Mariusz 🍎

Like
bottom of page