top of page

WOW!! DWA NAJSILNIEJSZE antyrakowe pokarmy na świecie! Spożywasz?

Zaktualizowano: 17 lut 2021

Jest mnóstwo pokarmów na świecie, które mają właściwości antynowotworowe, ale dzisiaj pragnę się podzielić z Tobą dwoma najważniejszym, które zapobiegają i likwidują największą grupę nowotworów i mają największą moc.

pokarmy antyrakowe

Numerem jeden na świecie jest czosnek!


Jest mnóstwo badań, które potwierdzają jego właściwości antynowotworowe. Czosnek potrafi likwidować komórki nowotworowe w 30 minut po jego zjedzeniu! Ma również niesamowite właściwości, jeśli chodzi o nasze ciśnienie, serce czy cholesterol. Najlepsza forma spożywania czosnku to oczywiście wyciskanie.

czosnek leczy

Wyciskajmy codziennie 2-3 ząbki czosnku do naszego porannego soku po to, żeby zapobiec nowotworom. Jeśli martwisz się o zapachy z buzi to spożywaj czosnek razem z natką pietruszki, która neutralizuje jego zapach.Numerem dwa są kiełki, a przede wszystkim kiełki brokuła.


Mają one największą moc, jeśli chodzi o zapobieganie i likwidację nowotworów. Okazuje się, że jest tam specjalny związek, który się nazywa sulforafan. Wykazuje on działanie ochronne na różnych etapach tworzenia się nowotworu.

kiełki

Kiełki brokuła, zostały bardzo dokładnie przebadane, nawet kilka Uniwersytetów chciało wykraść nam je i opatentować, ale niestety przegrali bitwy w sądach amerykańskich. Nie można żywych produktów opatentować i produkować z nich leków.Bardzo ważne, żebyś jak najszybciej zaczął hodować kiełki, wielu różnych roślin.


Jest to bardzo proste. Kupujesz nasiona, które następnie należy rozsypać na namoczoną wodą - gazę i one sobie kiełkują. Za 3-4 dni z tych nasion, urośnie wspaniały pokarm. Kiełki najlepiej spożywać w formie szejka lub soku. Zawsze na surowo.


Zachęcam Cię do spożywania tych dwóch cudownych pokarmów.


 


13 363 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page