top of page

Załatwiliśmy metale ciężkie kolendrą i chlorellą

Zaktualizowano: 17 lut 2021

Metale ciężkie, kiedy dostaną się do naszego organizmu, bardzo ciężko jest je stamtąd wyrzucić i mogą powodować różnego rodzaju objawy w postaci nowotworów, chorób układu krążenia czy układu nerwowego.

zielony sok

Dostają się do naszego organizmu z:


  1. Powietrza, wody i pokarmów, które spożywamy.

  2. Lekarstw, szczepionek, plomb dentystycznych.

  3. Kosmetyków, chemii gospodarczej.


W książce „Surowe Zdrowie” opisaliśmy w jaki sposób możesz się ich pozbyć dzięki EDTA, jak również dzięki innym naturalnym sposobom.


Jeden z nich pragnę Ci dzisiaj przedstawić.
SZEJK Z KOLENDRY I CHLORELLI NA OCZYSZCZANIE Z METALI CIĘŻKICH


Kolendra jest jednym z najbardziej skutecznych detoksykantów metali ciężkich i innych toksycznych zanieczyszczeń. Świetnie usuwa z kości i centralnego układu nerwowego rtęć, kadm i ołów. Skutecznie wyciąga rtęć zgromadzoną w przestrzeni międzykomórkowej oraz w jądrach komórek, a także inne metale ciężkie z komórek mózgowych.

kolendra

Jednak sama kolendra nie wystarczy, ponieważ przenosi ona jedynie toksyny do innych obszarów ciała. Także, żeby ich się całkowicie pozbyć, potrzebne jest zażywanie chlorelli, która pozwoli je związać i usunąć z organizmu.


Chlorella to słodkowodna alga, która zawiera duże ilości witaminy B12. Pod względem zawartości chlorofilu, żadna roślina zielona nie może się z nią równać. Poprawia odporność, a także działa przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo. W tym mikroskopijnym organizmie zamknięta jest niezwykła energia biologiczna. Ściana komórkowa chlorelli zawiera unikalną substancję sporopoleninę. Metale ciężkie oraz toksyczne substancje są przez nią wiązane w sposób nieodwracalny i wydalane na zewnątrz.

chlorella

Aby przygotować sobie szejka na oczyszczanie z metali ciężkich, do kielicha blendera wrzucamy:


  • dowolne owoce (np. kiwi, mango, kaki),

  • garść umytej świeżej kolendry,

  • łyżeczkę chlorelli,

  • pół szklanki przegotowanej wody.


Wszystko razem zblenduj.Szejk pijemy na czczo przed pierwszym posiłkiem, co najmniej przez miesiąc czasu. Później robimy 6 miesięcy przerwy i znowu powtarzamy.


Można go spożywać w każdym wieku.


Życzymy Ci powrotu do zdrowia!


Usunięcie metali ciężkich pomoże Ci pozbyć się wielu naprawdę ciężkich chorób.


 


18 526 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page