• odmladzanienasurow

Załatwiliśmy metale ciężkie kolendrą i chlorellą

Aktualizacja: lut 17

Metale ciężkie, kiedy dostaną się do naszego organizmu, bardzo ciężko jest je stamtąd wyrzucić i mogą powodować różnego rodzaju objawy w postaci nowotworów, chorób układu krążenia czy układu nerwowego.

Dostają się do naszego organizmu z:


  1. Powietrza, wody i pokarmów, które spożywamy.

  2. Lekarstw, szczepionek, plomb dentystycznych.

  3. Kosmetyków, chemii gospodarczej.


W książce „Surowe Zdrowie” opisaliśmy w jaki sposób możesz się ich pozbyć dzięki EDTA, jak również dzięki innym naturalnym sposobom.


Jeden z nich pragnę Ci dzisiaj przedstawić.
SZEJK Z KOLENDRY I CHLORELLI NA OCZYSZCZANIE Z METALI CIĘŻKICH


Kolendra jest jednym z najbardziej skutecznych detoksykantów metali ciężkich i innych toksycznych zanieczyszczeń. Świetnie usuwa z kości i centralnego układu nerwowego rtęć, kadm i ołów. Skutecznie wyciąga rtęć zgromadzoną w przestrzeni międzykomórkowej oraz w jądrach komórek, a także inne metale ciężkie z komórek mózgowych.

Jednak sama kolendra nie wystarczy, ponieważ przenosi ona jedynie toksyny do innych obszarów ciała. Także, żeby ich się całkowicie pozbyć, potrzebne jest zażywanie chlorelli, która pozwoli je związać i usunąć z organizmu.


Chlorella to słodkowodna alga, która zawiera duże ilości witaminy B12. Pod względem zawartości chlorofilu, żadna roślina zielona nie może się z nią równać. Poprawia odporność, a także działa przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo. W tym mikroskopijnym organizmie zamknięta jest niezwykła energia biologiczna. Ściana komórkowa chlorelli zawiera unikalną substancję sporopoleninę. Metale ciężkie oraz toksyczne substancje są przez nią wiązane w sposób nieodwracalny i wydalane na zewnątrz.

Aby przygotować sobie szejka na oczyszczanie z metali ciężkich, do kielicha blendera wrzucamy:


  • dowolne owoce (np. kiwi, mango, kaki),

  • garść umytej świeżej kolendry,

  • łyżeczkę chlorelli,

  • pół szklanki przegotowanej wody.


Wszystko razem zblenduj.Szejk pijemy na czczo przed pierwszym posiłkiem, co najmniej przez miesiąc czasu. Później robimy 6 miesięcy przerwy i znowu powtarzamy.


Można go spożywać w każdym wieku.


Życzymy Ci powrotu do zdrowia!


Usunięcie metali ciężkich pomoże Ci pozbyć się wielu naprawdę ciężkich chorób.
9,732 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie