top of page

Zapraszamy Cię na największy festiwal witariański w Europie - WITARIADA 2019!

Zaktualizowano: 18 lut 2021


festiwal

Najpierw zamknij oczy.


Wyobraź sobie, że siedzisz na soczyście zielonej trawie, Twoje bose stopy głaszczą Matkę Ziemię... Lipcowe słońce grzeje mocno, czujesz życiodajną energię, jaką Ciebie obdarza. Wciągasz w nozdrza zapach powietrza - słodki zapach, który można poczuć tylko w środku lata. Otaczają Cię odgłosy zabawy - dziecięce krzyki i piski, szmery rozmowy i radosne wybuchy śmiechu. Leniwie bzyczą owady. Jest pięknie.


Otaczają Cię Twoi bliscy i nowo poznani przyjaciele. W oddali brzmią bębny, z głośników słychać muzykę i śpiewy na przemian z inspirującymi wystąpieniami prelegentów, którzy wskazują Ci drogę do lepszego świata - świata zdrowia, szczęścia i długowieczności.


Cudowny obrazek, prawda?


Tworzymy wspaniałe spotkanie, aby marzenie stało się rzeczywistością.


Ponieważ pragniemy stworzyć cudowną wegańską i witariańską społeczność postanowiliśmy podjąć się tak wielkiego wyzwania. Poznajmy się bliżej! W społeczności siła! Pomyśl, o ile łatwiej jest, kiedy jesteś częścią społeczności, czyli ludzi, którzy wspierają się  na co dzień w budowaniu nowego, zdrowego życia.


Witariada będzie również kolejną okazją do tego, abyśmy wraz z naszymi specjalnymi goścmi mogli podzielić się z Wami szalenie ważnymi informacjami o tym, jak naturalnymi sposobam uleczyć ciało, duszę czy relacje międzyludzkie... Odzyskać zdrowie!


Stwórzmy razem nową jakość życia i zdrowia poprzez powrót do korzeni. Do natury. Oderwijmy się od mediów, od telefonu, od telewizora... Zastanówmy się, jak wyglądało życie kilkaset lub kilka tysięcy lat temu? Jak zachowywali się nasi przodkowie? Jak rodzinnie spędzano czas? Wróćmy do tego, zróbmy to wspólnie! Tańczmy boso przy ognisku, słuchajmy wspaniałej muzyki, jedzmy żywe jedzenie siedząc na trawie!


Nie będzie to spotkanie typu all-inclusive w garniturach, gdzie przelewa się alkohol ;) Będzie to cudowna słowiańska biesiada, która połączy nas poprzez trzeźwe umysły i wspólna zabawę, a jedyne co nas będzie obowiązywało to rytm natury!


Usłyszysz te rytmy nad Zalewem Zegrzyńskim w Serocku, w środku lata, w dniach 12-14 lipca tego roku a jeśli zachcesz będziemy mogli razem odkryć ten świat na nowo.


Do zobaczenia!2343 wyświetlenia4 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

4 Comments


A czy coś więcej mogę się dowiedzieć o festiwalu witarianskim w Serocku w lipcu o której godzinie i czy wstęp wolny itp Iren Nalewajek pozdrawiam Irena Nalewajek

Like

Cześć bardzo lubię oglądać wasze spotkanie i cieszę się że nidlugo będę mogłam uczestniczyć w Witariadzie pozdrawiam Irena Nalewajek

Like

Tak właśnie sobie to wydarzenie wyobrażam .Natura ,ona nam daje wszystko ,czego potrzebujemy do życia .Bliskość natury ,to jest to co kocham.Nie ma nic cudowniejszego od przebywania na łonie natury.Nic nie jest mi w stanie zastąpić ,tak wspaniałych chwil .Kocham ,kocham ,kocham.Mariuszu i Agnieszko z całego serca dziękuję Wam ,za to co robicie .Jestem prze szczęśliwa,że spotkałam Was na mojej życiowej drodze .Obecnie jestem w 99% na surowym .Czuję się wspaniale .Zmieniło mi się moje myślenie,moje podejście do życia ,do ludzi .Oczywiście ,że będę uczestniczyć w Witariadzie .Życzę dużo MIŁOŚCI.

Like

Już się wyczułam w ten klimat ❤️🌞Bardzo chętnie🌱🌷lubię oglądać wasze spotkania,a tu jeszcze na łonie natury🌺🌴🌻Super👍Pozdrawiam

Like
bottom of page