top of page

Wyciskarka do soków OMEGA Sana EUJ-707

Wyciskarka Sana EUJ-707 firmy Omega to wyciskarka wolnoobrotowa z tak zwanym ślimakiem w środku, który ściska warzywa zamieniając owoce i warzywa w sok. Zaletą tej wyciskarki jest niewielki odpad oraz duża ilość zdrowego i pysznego soku przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej ilości substancji odżywczych (witamin, minerałów i enzymów).
Renomowany producent
Omega to renomowany amerykański producent prestiżowych wyciskarek, który zapewnia jakość i bezkompromisowość. Wieloletnie doświadczenie na rynku wyciskarek do warzy i owoców pozwoliło zaprojektować wyciskarkę spełniającą wymagania najbardziej wymagających klientów.
Różne warianty kolorystyczne i kompaktowy rozmiar
Co ciekawe model Sana EUJ-707 jest dostępny w jedenastu różnych wersjach kolorystycznych dzięki czemu łatwo można wybrać taki egzemplarz, który będzie się dobrze komponował z wystrojem kuchni. Ponadto, trzeba jeszcze podkreślić fakt, że Sana EUJ-707 ma zaledwie 28cm długości i 18,5cm szerokości dzięki czemu z łatwością można ją schować do szafki lub pozostawić na blacie w kuchni. Bez obaw o to, że urządzenie zajmie zbyt wiele cennego miejsca.
Bardzo dobrze radzi sobie z dużymi kawałkami owoców
Wyciskarka Sana EUJ-707 wyróżnia się wyjątkowo dużym otworem wsadowym, dzięki czemu bez większych problemów mieści nawet większe kawałki owoców i warzyw. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nie trzeba kroić owoców i warzyw na drobne kawałki.
Wyciskarka została wyposażona w dwa sita oraz wkład do mielenia, który działa rewelacyjnie. Jeśli preferujesz klarowniejsze soki możesz użyć sita o najmniejszych otworach. Jeśli natomiast chcesz uzyskać gęstszy sok, mus lub przecier to możesz zastosować filtr z większymi otworami.
Maksymalna ilość substancji odżywczych
Co bardzo ważne, technologia wyciskarki Sana EUJ-707 działa w taki sposób, że pozwala wydobyć z owoców i warzy maksymalną ilość substancji odżywczych. Wyciskarka działa wolnoobrotowo osiągając prędkość jedynie 75 obrotów na minutę. Takie innowacyjne rozwiązanie pozwala zminimalizować utratę cennych składników odżywczych


 

3.jpg

Użyj kodu rabatowego przy zakupie: OdmladzanieNaSurowo i uzyskaj 5% upustu.

Użyj kodu rabatowego przy zakupie: OdmladzanieNaSurowo i uzyskaj 5% upustu.

bottom of page