top of page

Poznaj 6 produktów udających zdrowe, których nigdy nie jedz!

Zaktualizowano: 17 lut 2021

Poznaj 6 pokarmów, które mogą udawać, że są zdrowe, natomiast nigdy nie powinieneś ich jeść! Dlaczego akurat te produkty wybrałem i dlaczego powinny jak najszybciej zniknąć z Twojego życia?

sery dojrzewające

1. Izolaty białka sojowego.

Izolaty białka sojowego znajdziemy m.in. w wegańskich zamiennikach, odżywkach białkowych, mleku dla niemowląt, daniach gotowych. Izolaty białka sojowego to nie jest pokarm, a mechanicznie wytworzona struktura chemiczna, która nigdy nie powinna trafić do naszego brzucha. Jest sporo badań, które pokazują, że izolaty białka sojowego mogą również powodować nowotwory w naszym ciele.


Jeżeli masz ochotę na jakieś wegańskie kotlety to patrz, żeby to były kotlety np. z orzechów, groszku, marchewki.2. Soki owocowe pasteryzowane, czyli praktycznie wszystkie soki ze sklepu, które udają że są dla nas zdrowe.


Ugotowanie soku owocowego - zabija go. Podczas procesu pasteryzacji niszczą się witaminy, wszelkie związki, enzymy, które są potrzebne do przetwarzania tych pokarmów w naszym ciele. Dodatkowo producenci do soków dodają sztuczną witaminę C oraz cukier. Soki owocowe w Ameryce są jedną z największych przyczyn powstawania cukrzycy. Większość soków owocowych, które stoją w kartonikach, plastikowych butelkach, mają długi okres przydatności do spożycia to są pokarmy, których nigdy nie powinieneś spożywać. Równie dobrze możesz kupić coca-colę - to to samo, taka sama ilość cukru, taka sama szkodliwość na Twoje ciało. Także to czy wybierasz zdrowy sok czy coca-colę nie ma żadnego znaczenia. Wybierasz tą samą śmierć.


Zachęcam Cię do tego, żeby unikać soków owoców pasteryzowanych, szczególnie przez dzieci, ponieważ one bardzo szybko przyzwyczajają się do cukru i później bardzo ciężko jest je odzwyczaić.

butelki

3. Syrop glukozowo-fruktozowy.


Syrop glukozowo-fruktozowy stał się dodatkiem do wszystkiego. Pomimo tego, że powstaje z kukurydzy to jest najgorszym słodzikiem jaki jest tylko możliwy. Niszczy wątrobę, blokuje pewne hormony w naszym ciele, które powodują to, że się najadamy (stwarza wrażenie, że jesteśmy ciągle nienajedzeni). Syrop glukozowo-fruktozowy jest dodawany praktycznie do wszystkich pokarmów przetworzonych przemysłowo. Dodatkowo jest jednym z najczęściej wybieranych słodzików, które są wykorzystywane w różnego rodzaju restauracjach i fast-foodach.4. Mleko komercyjne i wszystkie z niego wynalazki.


Mleko komercyjne jest trucizną. Zawiera mnóstwo hormonów, które nie powinny nigdy znaleźć się w naszym ciele. Te hormony niszczą nasze ciało i powodują nowotwory. Komercyjne mleko to jest klej, który zakleja nasze ciało, jest tam również za dużo wapnia. Ten płyn nie powinien się nazywać mlekiem, a "białym klejem" lub "białą śmiercią w kleju". Wtedy byśmy wiedzieli, że nie możemy po to sięgać.


Wszystkie wynalazki z mleka typu serki, jogurty są trucizną, która uzależnia bardziej niż kokaina.5. Pokarmy dietetyczne tzw. zero tłuszczu.


Omijaj tą alejkę najdalej jak się da. Do pokarmów dietetycznych, z których wyciągnięto tłuszcz, w zamian bardzo często dodawana jest bardzo duża ilość cukru, który może powodować insulinooporność!6. Suplementy diety.


Suplementów diety nikt nie bada! One nigdy nie powinny być dopuszczone do obrotu, bo tak naprawdę nikt tego nie kontroluje.


Suplementy diety to również wszystkie leki a'la witaminy, które powstają z najtańszych produktów, jakie są wykorzystywane na świecie, np. witamina C, której wyprodukowanie kilograma kosztuje zaledwie kilka groszy, ponieważ powstaje z mączki kukurydzianej i kwasu siarkowego. Połączenie tych dwóch składników tworzy proszek, który później sprzedawany jest w formie witaminy C.


Stosując suplementy diety będziesz się czuć coraz gorzej ponieważ:


  • opróżnisz swoją kieszeń, ponieważ one kosztują bardzo dużo pieniędzy,

  • one nic nie dają!


Jak sama nazwa mówi, suplementy mają zastąpić coś w diecie.


Mam dużo lepszą dla Ciebie propozycję:

nie zastępuj nic w diecie, po prostu zacznij jeść właściwie tak jak natura chciała!

szkodliwe produkty

  • Nie daj się zwieść napisem "ZDROWE".

Jeśli coś jest napisane, że jest "ZDROWE" to wcale to nie oznacza, że tak zawsze jest.


  • Nie każda soja jest zła.

Soja jako roślina jest bardzo zdrowa, ma mnóstwo różnych składników odżywczych. Tofu, soja w fasolce albo sos sojowy naturalnie fermentowany są dla nas bardzo wartościowe. Unikaj tylko izolatów białka sojowego.


  • Organiczna młoda kukurydza jest dobra.

Młoda kukurydza w kolbie, świeżutka, ekologicznie wyhodowana jest wspaniałym pokarmem. Natomiast kiedy zaczęto genetycznie formować tą kukurydzę, produkować na wielką skalę i produkować z niej syrop glukozowo-fruktozowy lub oleje to stało się to dla nas trucizną.


  • Owoce to Twój przyjaciel, ale w całości lub sok wyciśnięty w domu.

Kiedy będziesz unikał tych 6 produktów udających zdrowe to jakieś 50-70% chorób z Twojego życia zniknie, czego Ci serdecznie życzę.


 

16 538 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page