top of page

SZOK! NR 1 na świecie KREM DO CIAŁA i NR 1 na świecie ANTYPERSPIRANT!

Zaktualizowano: 17 lut 2021

Czy wiedziałeś o tym, że nasza skóra to największy organ wydalniczy naszego ciała?


Dużo więcej wydalamy przez skórę w ciągu doby, niż nerki, płuca i jelita razem wzięte.


Dzisiaj dowiesz się, w jaki sposób możemy zadbać o skórę od zewnątrz, jak również nie przeszkadzać jej w tym najważniejszym procesie, do którego została stworzona.

twarz

W momencie, kiedy coś się pokazuje na Twojej skórze to może być oznaka, że Twoja wątroba do Ciebie krzyczy, ponieważ się oczyszcza lub chce się oczyścić. Jest tak dlatego, że skóra jest połączona z wątrobą jak dwaj bracia syjamscy.


Wszystko co na skórze - patrz wątroba!


Skórę tak naprawdę możemy odbudować od środka. Nie wiem czy wiesz, ale nasza skóra wymienia się w przeciągu 28 dni. Pijąc soki warzywno-owocowe, możesz odbudowywać ją od środka, żeby już za 28 dni zupełnie inna, ładniejsza.


Możesz jej pomóc również od zewnątrz, żeby wyglądała lepiej.


Przede wszystkim nie przeszkadzaj jej!


Nasza skóra w ciągu doby, wydala pomiędzy 2,5 a 3,5 litra różnego rodzaju toksyn w postaci potu.


Większość z nas przykrywa ją różnymi chemicznymi kosmetykami, które zostały wymyślone po to, żebyśmy niby wyglądali lepiej. Lecz tak naprawdę, zahamowujemy proces oczyszczania i nasza skóra nigdy nie będzie wyglądała dobrze.
Ale dzisiaj już możesz jej pomóc.Na naszej stronie internetowej, znajdziesz dokładne przepisy, jak wykonać w domu peelingi anyżowo-goździkowy i cynamonowo-kakaowy.W jaki sposób możesz nawilżyć skórę od zewnątrz?


Zastosuj olej nr 1 na świecie dla Twojej skóry - zimnotłoczony olej z awokado.

olej z awokado

Olej zimnotłoczony z awokado ma najbardziej zbliżoną strukturę do oleju naszej skóry. Kiedy użyjesz takiego oleju, Twoja skóra Ci za to podziękuje. Bardzo fajnie, szybko się wchłania i po zastosowaniu, skóra wygląda naprawdę świetnie.


Ja używam tego oleju np. po goleniu, ponieważ bardzo fajnie łagodzi skórę. Możesz posmarować nim twarz, swoje dłonie i całe ciało. W ten sposób, będziesz odżywiony od zewnątrz.
Drugą rzeczą, którą chciałbym Ci dzisiaj przekazać jest informacja na temat antyperspirantów.


Potrzebujesz antyperspirantu?


Nie stosuj antyperspirantów ze sklepu, w których składzie znajduje się wiele szkodliwych substancji, m.in. aluminium, chemiczne zagęstniki, parabeny, pestycydy. Cała ta chemia, pozostaje w kontakcie ze skórą przez wiele godzin. Używając je, zatruwasz swój organizm od zewnątrz.


Jak działają antyperspiranty?


Przede wszystkim mają za zadanie zaczopować kanaliki, przez które wydobywa się pot z wszystkimi toksynami z Twojego ciała. Gdy zahamujesz ten proces, mogą utworzyć się różne schorzenia pod pachami, zgrubienia, guzki, podrażnienia skóry i pojawić się naprawdę tragiczne choroby.


A możesz to zmienić.
Nr 1 na świecie antyperspirant to limonka.


Żeby przygotować sobie antyperspirant, wystarczy że kupisz limonkę, odkroisz z niej plasterek i posmarujesz nim po prostu pod pachami. Czy może być coś prostszego?

limonki

Przez co najmniej 24 godziny Twoje pachy będą mogły oddychać, jak również pozostaniesz świeży i pachnący przez cały ten okres.


Pozostałą część limonki, możesz zamknąć do szklanego słoiczka i przechowywać ją w łazience do następnego użycia. Nie wkładaj jej do lodówki, ponieważ ona nie lubi zimna.


Z takiej limonki, można sobie zrobić nawet perfumę. Wystarczy, że założysz na nią pryskacz i w ten sposób możesz się spryskiwać. To będzie cudowne odświeżenie Twojego ciała. Możesz również wycisnąć sok z limonki do butelki ze spryskiwaczem.


Bardzo tanie, bardzo wygodne i przede wszystkim zdrowe!


Twoja skóra Ci za to podziękuje.


 


13 165 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page