top of page

Książka: Wierszykowo na Surowo

Kup książkę na:

MOCKUPPNG shadow.png
groszek1.png
groszek2.png
warzywa.png
MOCKUP2.png
malina.png

O książce Wierszykowo na Surowo:

„Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”

 

To jedno z mądrości ludowych, którego zastosowanie w umiejętny sposób pozwoli Twemu dziecku na zdrowe i pogodne życie. Dzięki autorom tego zbioru wierszy mamy nadzieję zachęcisz swoich milusińskich do jedzenia warzyw i owoców każdego dnia. A warto, gdyż ten sposób jedzenia uratował autorów!Agnieszka i Mariusz od kilku lat kroczą ścieżką Witarianizmu, dzięki czemu przywrócili swoim ciałom zdolność do samo-uzdrawiania i odzyskali kontrolę nad swoim zdrowiem i życiem. Postanowili dzielić się tą niesamowitą wiedzą ze swoimi słuchaczami w projekcie Odmładzanie Na Surowo, a teraz pragną pójść dalej i pomóc edukować również najmłodszych odbiorców, zgodnie z powiedzeniem:

 

„Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał”

motyl2.png
groszek1.png

Co znajdę w książce?

Przede wszystkim nie znajdziesz tutaj żadnych rymowanek, które powstały kiedyś i znalazły się w innych pozycjach. Stworzyliśmy te wierszyki po to aby zachęcić dzieci do surowego odżywiania dając im jasną podpowiedź, że dzięki jedzeniu warzyw i owoców na surowo pozostaną silni i zdrowi. W myśl powiedzenia: „Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał” zachęcamy najmłodszych do odszukania drogi do smaków, które pozostaną z nimi przez całe życie.

chlopak.png
ptica_edytowane.png

Kup książkę na:

sok1.png
69691368_488987958592780_613990116406329

O Autorach książki

Wspaniale, że możemy się poznać. Agnieszka i Mariusz, jesteśmy autorami zbioru rymowanek o świecie roślinnym czyli przewodnika dla najmłodszych o surowym odżywianiu. Jesteśmy również twórcami medialnego projektu "Odmładzanie Na Surowo", autorami bestsellera  „Surowe Zdrowie”, książki kulinarnej  „Na Surowo – 100 Przepisów” a teraz zapraszamy Cię i Twoich milusińskich do tej niesamowitej pozycji: „Wierszykowo na Surowo”.

Kup książkę na:

bottom of page